[MÜJDE] SCORA Dergi 5. Sayı Yayımlandı!

5 views
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı

unread,
May 11, 2024, 8:21:11 AMMay 11
to ge...@turkmsic.org, yere...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, Hatice Ezgi Yavuz I NORA
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği,

Umarız dönemi çok güzel çıktılarla kapattığımız şu günlerde keyfiniz ve dergi okuma motivasyonunuz yerindedir.

SCORA Dergi KÇG olarak hazırlamış olduğumuz biricik SCORA Dergi'mizin 5. Sayısı'nın yayımlandığını söylemekten büyük bir sevinç ve heyecan duyuyoruz!

Sanat ve aktivizmin harmanlandığı, nice konuları konuşmak, dikkat çekmek ve yeni pencereler katabilmek adına uğraştığımız; birçok renk, görüş, katkı ve bilgiyi bünyesinde bulunduran dergimizin beşinci sayısına buradan ulaşabilirsiniz. 

Büyük bir motivasyon, sevgi ve emek ile hazırladığımız, sayfalarınızda kaybolacağınız dergimizi umarız ki siz de aynı keyif ile okursunuz.


SCORA'nın rengarenk savunuculuk günlerinde beraber olmak dileğiyle

Buraya tıklayarak anonim olan ve yalnızca Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı tarafından görüntülenebilen güvenli alan formuna ulaşabilirsiniz. (Açık bağlantı: https://forms.gle/sAsegF8SrTpnEHru7)Cinsel Sağlık ve Üreme
Sağlığı Ulusal Takımı

Alperen Çağrı | Ezgi

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org
uremesagl...@turkmsic.org

FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages