5. Ulusal İnsan Hakları ve Barış Sempozyumu Ev Sahipliği Açıklandı!

22 views
Skip to first unread message

İnsan Hakları ve Barış Takımı

unread,
Feb 5, 2024, 2:30:09 PMFeb 5
to yere...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, Zeliha Tayran
Değerli Gönüllülerimiz,

    Umarım sağlığınız ve huzurunuz yerindedir.
 Bu e- postayla geçtiğimiz günlerde kapatmış olduğumuz 5. Ulusal İnsan Hakları ve Barış Sempozyumu ev sahipliği başvurularını değerlendirme sürecimizin sonlandırdığımızı belirtmek adına atmaktayız. Tüm değerlendirmeler ardından planladığımız dış paydaşlarımız, atölyelerimiz ve siz değerli katılımcılarımıza en iyi şekilde ağırlayabilmek adına Ege Tıp Öğrencileri Birliği'ni ev sahibi olarak belirlemiş bulunmaktayız.

   Bu sene 16-17 Mart tarihlerinde, Cesur Yeni Dünya teması çerçevesinde gerçekleştireceğimiz, içerisinde aktivite fuarının, dış paydaşların ve atölyelerin bulunduğu son etkinliğimiz olan 5. Ulusal İnsan Hakları ve Barış Sempozyumu Ege Tıp Öğrencileri Birliği ev sahipliğinde Ege Üniversitesi'nde Tıp Fakültesi'nde gerçekleşecektir. Yakında etkinliğimiz ve başvurular ile ilgili daha detaylı bilgiyi sizlerle paylaşacağımızı da bildirmek isteriz.

  Süreç içinde başvuran tüm yerel birliklerimize, bizlere destek olan tüm Organizasyon Komitesi'ne ve Ege Tıp Öğrencileri Birliği'ne teşekkür ederiz.

16-17 Mart'ta yıldız etkinliğimiz Sempozyumumuzda görüşmek dileğiyle!

  Barış ve Sevgiyle Özgür Yarınlara...

https://turkmsic.org/
Deniz | Dilanur | Doruktan | Elif | Özlem | Zeliha

İnsan Hakları ve Barış Ulusal Takımı 23'-24'
National Team on Human Rights and Peace 23'-24'

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee

www.turkmsic.org
no...@turkmsic.org
insanhakl...@turkmsic.org
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages