[ÇAĞRI] Mart Ayı Geri Dönüşüm Teması Etkinlikleri Katkı Formu Hk.

10 views
Skip to first unread message

İnsan Hakları ve Barış Takımı

unread,
Feb 22, 2024, 4:00:26 PMFeb 22
to yere...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, Zeliha Tayran
Değerli İnsan Hakları ve Barış Gönüllüleri, 
    
    İnsan Hakları ve Barış Ulusal Takımı olarak siz değerli gönüllülerimizin motivasyonunu artırmak ve çalışma alanlarımız kapsamında yapılan etkinliklerin sayısını arttırarak daha büyük kitlelere ulaşma amacıyla her ay yeni bir tema belirlemekteyiz. Ulusal İnsan Hakları ve Barış Takımı olarak 18 Mart Dünya Geri Dönüşüm Günü kapsamında Mart ayının temasını Geri Dönüşüm Ayı olarak belirlediğimizi siz değerli gönüllülerimize duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. 


 Mart ayı temasına yönelik etkinliklerinizi bu form aracılığıyla 21 Mart 2023 23.59'a kadar kaydedebilirsiniz. (Açık bağlantı: https://l24.im/JcV0TwO )

 
Ayın teması çağrımız ile ilgili önemli hatırlatmalar ve açıklamalar:
  • Tema çağrılarımız gönüllülerimizin motivasyonunu artırmak ve çalışma alanlarımız kapsamında yapılan etkinliklerin sayısını arttırarak daha büyük kitlelere ulaşma amacıyla düzenlenmektedir.
  • Bu tema kapsamında İnsan Hakları ve Barış Ulusal Takımı tarafından belirlenen yerel birlik etkinlik başvuruları 22/22 toplantımızda etkinliklerini anlatma fırsatı bularak daha geniş kitlelere seslenme ve LORPlar arası fikir alışverişine katkıda bulunma şansı elde edecektir.
  • Bu tema kapsamında belirli parametreler ışığında her ay Ayın Etkinliği seçilecek ve bu etkinliği gerçekleştiren yerel birliğe minik bir hediye armağan edilecektir.
  • Bu tema kapsamında paylaştığımız forma kaydedilen etkinlikler sadece çağrımıza katılmanızı sağlar. SCORP İç Tüzüğü 2.3.3 ve 2.3.4 maddeleri gereği yapılan etkinliklerin, etkinlik yapıldıktan sonra 15 gün içerisinde scorp.turkmsic.org adresinden "Etkinlik Raporu" doldurulması gerekmektedir.
  • Bu tema kapsamında yapılan her çalışmayı açmış olduğumuz forma kaydedebilirsiniz. Ancak bu kapsamda gerçekleştirmiş olduğunuz çevrim içi infografik ve afiş tarzı etkinliklerinizi aktiflik şartını kapsayan bir etkinlik olarak, Etkinlik Raporu'na kaydedemezsiniz. Çünkü infografik ve afiş tarzı çalışmalar aktiflik şartını kapsayan etkinlikler olarak sayılmamaktadır
  • Ayın Etkinliği için seçim parametreleri olarak; etkinliğin yaratıcılığı, (Yaratıcılık yoktan bir etkinlik var etmek anlamına gelmemektedir, geçmişte yapılan veya önerilen bir etkinliğin üzerine bir şeyler katarak da o etkinliği yaratıcı hale getirebilirsiniz.efektifliği, sunuş şekli, yapılma amacı ve kişilere ulaşma kapasitesi göz önünde bulundurulacaktır.
    Her türlü sorun veya sorunuzda tarafımıza ulaşabilirsiniz. Gelecek ayın tema çağrısında görüşmek üzere! 

             Geçmişi değiştiremezsin ama geleceği değiştirebilirsin. Her zaman geri dönüşüme katkıda bulun, geleceğini değiştir.

             Daha yaşanabilir bir dünyada görüşmek dileğiyle...


Yemyeşil Sevgilerimizle,


     
https://turkmsic.org/
Deniz | Dilanur | Doruktan | Elif | Özlem | Zeliha

İnsan Hakları ve Barış Ulusal Takımı 23'-24'
National Team on Human Rights and Peace 23'-24'

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee

www.turkmsic.org
no...@turkmsic.org
insanhakl...@turkmsic.org
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages