[MÜJDE] Biyoetik Küçük Çalışma Grubu Eş Koordinatörleri Açıklandı!

2 views
Skip to first unread message

İnsan Hakları ve Barış Takımı

unread,
Feb 7, 2024, 1:00:10 AMFeb 7
to yere...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, Zeliha Tayran, Araştırma Değişimi Ulusal Takımı, no...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Umarız sağlığınız, mutluluğunuz ve huzurunuz yerindedir.

İşbu e-postayı Araştırma Değişimi Çalışma Kolu ile ortaklaşa açtığımız ve geçtiğimiz günlerde başvurularını sonlandırdığımız Biyoetik Küçük Çalışma Grubu Koordinatörlüğümüz için yazmaktayız. İlgili pozisyona seçtiğimiz gönüllülerimiz aşağıdaki gibidir:

Biyoetik Küçük Çalışma Grubu Eş Koordinatörleri
  • Fatma Pınar Dilber - Atlas Tıp Öğrencileri Birliği
  • Işık Elçin - Osmangazi Tıp Öğrencileri Birliği
Gönüllülerimizi tebrik eder, kendilerine görevlerinde başarılar dileriz. İlgili pozisyona başvuran/başvurmayı planlayan tüm gönüllülerimize emekleri ve motivasyonları için teşekkür ederiz. Savunuculuk ateşinizin sönmeden yanmaya devam etmesini umuyoruz.

Giderek büyüyen Yeşil Ailemizden kucak dolusu sevgilerimizle,

https://turkmsic.org/
Deniz | Dilanur | Doruktan | Elif | Özlem | Zeliha

İnsan Hakları ve Barış Ulusal Takımı 23'-24'
National Team on Human Rights and Peace 23'-24'

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee

www.turkmsic.org
no...@turkmsic.org
insanhakl...@turkmsic.org
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages