Ocak Ayı 22/22 Toplantı Raporu Hk.

1 view
Skip to first unread message

İnsan Hakları ve Barış Takımı

unread,
Jan 27, 2024, 7:00:22 AMJan 27
to yere...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, Zeliha Tayran
Değerli İnsan Hakları ve Barış Gönüllüleri,
  
   İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu olarak geçtiğimiz ay yapmış olduğumuz çalışmaları değerlendirebilmek, önümüzdeki ay gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz çalışmalarımız hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirebilmek ve yeniliklerden haberdar edebilmek için her ayın 22'sinde saat 22.00'de aylık 22/22 Toplantısı gerçekleştirmekteyiz. 

   22 Ocak 2024 tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz aylık toplantımızda duyurmuş olduğumuz gündem maddelerimizle ilgili güncel haberler, kararlar ve gelişmelere ulaşmak için Ocak Ayı 22/22 Toplantısı Raporu'na ek'ten ulaşabilirsiniz.

   Bu ay gerçekleştirdiğimiz 22/22 Toplantımızda bizlere eşlik eden, gözlemcilerimiz Zeynep Tura, Zeynep Doğan, Merve Nur Gülpınar ve raportörümüz İrem Koç'a teşekkür ederiz.

Herhangi bir sorunuzda imzada yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Başkent Ankara'dan Sevgilerle,

https://turkmsic.org/
Deniz | Dilanur | Doruktan | Elif | Özlem | Zeliha

İnsan Hakları ve Barış Ulusal Takımı 23'-24'
National Team on Human Rights and Peace 23'-24'

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee

www.turkmsic.org
no...@turkmsic.org
insanhakl...@turkmsic.org
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

SCORP Ocak 22_22 Toplantı Raporu.pdf
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages