[ÖNEMLİ] Kasım Ayı 22/22 Toplantısı Raportör ve Gözlemci Başvuruları Açıldı!

6 views
Skip to first unread message

İnsan Hakları ve Barış Takımı

unread,
Nov 19, 2023, 9:32:06 AM11/19/23
to yere...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, Zeliha Tayran
kasım 2222 eposta.png


Sevgili İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu Gönüllüleri,

İnsan Hakları ve Barış Çalışma Kolu olarak geçtiğimiz ay yapmış olduğumuz çalışmaları değerlendirebilmek, önümüzdeki ay gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz çalışmalarımız hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirebilmek ve yeniliklerden haberdar edebilmek adına her ayın 22'sinde saat 22.00'de aylık 22/22 toplantımızı gerçekleştirmekteyiz.

Kasım ayı Aylık 22/22 Toplantımızı da bu doğrultuda 22 Kasım'da saat 22.00'de gerçekleştireceğiz.

Kasım ayı toplantısı öncesi ulusal takım ile bir araya gelerek toplantının hazırlık sürecine gözlemleyebilme ve toplantı sonrasında geri bildirim verme fırsatı sunan gözlemci başvurularının ve raporun yazılmasında birincil rolü üstlenerek gönüllülerimizi bilgilendirmeyi amaçlayan raportör başvurularının açıldığını sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız.

Aylık toplantımıza raportör olarak başvurmak için doldurmanız gereken forma buradan ulaşabilirsiniz. (Açık link: http://scorp.turkmsic.org/basvurular/23-24-kasim-ayi-2222-toplantisi-raportor-basvuru-formu)

Aylık toplantımıza gözlemci olarak başvurmak için doldurmanız gereken forma buradan ulaşabilirsiniz. (Açık link: http://scorp.turkmsic.org/basvurular/23-24-kasim-ayi-2222-toplantisi-gozlemci-basvuru-formu

Raportör ve gözlemci başvuruları için son tarih 20 Kasım 2023 saat 23.59'dur.

Toplantı ile alakalı daha detaylı bilgilendirmeler yakın zamanda siz değerli gönüllülerimize ulaştırılacaktır.

Sevgilerimizle...

https://turkmsic.org/
Deniz | Dilanur | Doruktan | Elif | Özlem | Zeliha

İnsan Hakları ve Barış Ulusal Takımı 23'-24'
National Team on Human Rights and Peace 23'-24'

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee

www.turkmsic.org
no...@turkmsic.org
insanhakl...@turkmsic.org
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages