[TurkMSIC-SCORP][MÜJDE] SCORP Camp 2024 Destek Ev Sahibi Başvuruları Sonuçlandı!

6 views
Skip to first unread message

Zeliha Tayran | İnsan Hakları ve Barış Ulusal Direktörü

unread,
Feb 17, 2024, 4:31:28 PMFeb 17
to ge...@turkmsic.org, yere...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, İnsan Hakları ve Barış Takımı
e-posta resimleri Kopyası.jpg
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Umarız sağlığınız ve huzurunuz yerindedir.

TurkMSIC olarak bağlı bulunduğumuz IFMSA bünyesinde, her yıl SCORP çalışma kolu tarafından uluslararası SCORP Camp etkinliği düzenlenmektedir. Çeşitli konularda düzenlenen çalıştaylar ve eğitmen eğitimleri ile tüm dünyadan tıp öğrencisini bir araya getiren bu etkinliğin ev sahipliği için, Türk Tıp Öğrencileri Birliği olarak yaptığımız başvurunun ardından, farklı aday ülkeler arasından SCORP CAMP 2024 için ev sahibi Ulusal Birlik olarak seçilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 

Bu süreçte açmış bulunduğumuz destek ev sahipliği başvurusunu geçtiğimiz günlerde sonlandırmış bulunmaktayız. Tüm değerlendirmeler ardından Üsküdar Tıp Öğrencileri Birliği destek ev sahibi seçilmiştir. 20-26 Ağustos arasında yüzyüze gerçekleşecek olan SCORP Camp 2024'te siz değerli gönüllülerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. 

Değerli destek ev sahibimize özverili başvuruları ve Ulusal Birliğimizdeki IFMSA ev sahipliğine gösterdikleri destekten dolayı çok teşekkür eder yakında etkinliğimiz ve organizasyon komitesi başvuruları ile ilgili daha detaylı bilgiyi sizlerle paylaşacağımızı da bildirmek isteriz.

İstanbul'da görüşmek dileğiyle!

Desem ki sen benim için,
Hava kadar lazım,
Ekmek kadar mübarek,
Su gibi aziz bir şeysin;
Nimettensin, nimettensin.

  Barış ve Sevgiyle Özgür Yarınlara...

 https://turkmsic.org/
Zeliha TAYRAN

Ulusal İnsan Hakları ve Barış Direktörü
National Officer on Human Rights and Peace (NORP)

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee

www.turkmsic.org
no...@turkmsic.org
+90 552 214 47 61

FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages