Запрошуємо до участі в онлайн-марафоні до Дня безпечного Інтернету

20 views
Skip to first unread message

Тетяна Грабітченко

unread,
Feb 1, 2023, 6:49:42 AM2/1/23
to Цифрові інструменти Google для освіти
марафон безпечний інтернет.jpg

Надзвичайно важливою проблемою сучасного освітнього процесу є організація безпечної роботи освітян, їх учнів та студентів. Цифрові інструменти Google дають можливість здійснювати освітню діяльність безпечно для усіх учасників навчального процесу. Варто лише знати та дотримуватись кількох важливих правил!

Про ці правила, довідкові ресурси та цифрові інструменти для освіти піде мова в онлайн-марафоні до Дня безпечного Інтернету, організованого в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України 07 лютого 2023 року.

Крім того, протягом марафону можна відвідати навчальні сесії з безпеки за окремими продуктами Google через призму «Для освіти» та дізнатись багато цікавого й корисного.

А ще під час марафону можна взяти участь у пізнавальних квестах для дорослих та дітей щодо безпечного та відповідального використання ресурсів Інтернет. Переможців очікують корисні призи! 


Участь у марафоні —  безоплатна. Для перегляду трансляцій реєструватися не потрібно: просто відкрийте та дивіться.


Не турбуйтесь про те, що в цей час у вас уроки, чи вимкнули світло і ви не можете подивитись все наживо —  усі матеріали та записи виступів будуть опубліковані на сайті заходу https://bit.ly/070223.


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages