Реєстрація на середній рівень курсу GDTfE у квітні

22 views
Skip to first unread message

Тетяна Грабітченко

unread,
Apr 7, 2023, 2:11:21 PM4/7/23
to Цифрові інструменти Google для освіти

середній рівень квітень.jpgВесна несе нам нові сподівання. І квітень разом із майже розквітлими деревами запрошує вас на навчання на середньому рівні курсу GDTfE.


Запрошуємо зареєструватись та зростати з нами. 


Початок реєстрації — 10 квітня.

Початок навчання — 17 квітня. 


Що ж очікує у цьому курсі освітян України й чому важливо успішно завершити навчання на цьому курсі?


Перш за все, мова піде про налаштування облікового запису користувача. Ви дізнаєтесь як налаштувати мову в інтерфейсі облікового запису Google, вебпереглядачі та інших цифрових інструментах Google. Також ми розповімо про корисні налаштування вебпереглядача Google Chrome, його розширення та їх використання в освітньому процесі. Навчитись робити скриншоти, запис скринкастів, контролювати свою грамотність при створенні методичних та дидактичних матеріалів і ще багато цікавого… і все це у вебпереглядачі!


Важливим аспектом діяльності сучасного освітянина є уміння правильно планувати та налаштовувати свою діяльність. Незамінним інструментом для цього може стати цифровий інструмент Google Календар. Варто зауважити, що календарем можна користуватись і на комп’ютері, й на мобільному пристрої, індивідуально та командою, а можливості представляти дані за потребою користувача точно не залишать вас байдужими — варто лише спробувати! Про те, як цей інструмент може покращити ефективність вашої діяльності можна дізнатись у нашому курсі. 


Як навчитись ефективно збирати та аналізувати дані у процесі навчання, забезпечать більш якісний зворотний зв'язок зі студентами? Про це йдеться у завданні з вивчення  Google Форм. Ви зможете навчитись створювати Google форми з метою проведення опитування чи оцінювання студентів, змінювати налаштування та організовувати групову роботу викладачів зі створення та керування ними.


Google Клас є потужним інструментом для організації навчального процесу. Зрозуміло, що жодний інструмент не замінить вчителя. Проте, у вмілих руках він може творити дива. У нашому курсі ми познайомимо вас як ефективно використовувати можливості Google Клас та як поєднати його з іншими цифровими інструментами Google. Наприклад, зі списками відтворення YouTube. Ви не знаєте що таке список відтворення? Приходьте на наш курс і ми навчимо як його можна створити.


Чому ж сучасному освітянину важливо пройти курс GDTfE?

У нас є відповідь: успішне завершення навчання може допомогти викладачам більш ефективно навчати своїх студентів, покращити якість своїх матеріалів та вивільнити час, необхідний для власного зростання. 


Зробимо наше навчання цікавим та корисним разом!


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages