Післясмак інтерактивної перерви на каву онлайн-конференції «Цифрові інструменти Google для освіти»

12 views
Skip to first unread message

Тетяна Грабітченко

unread,
Nov 23, 2022, 1:00:26 PM11/23/22
to Цифрові інструменти Google для освіти
Післясмак кави.jpg

Кожна кава смакує по-своєму. Комусь подобається кава з цукром, а хтось додає до неї корицю. Всі смаки різні, але по-своєму чудові.

Запропонована на конференції «Цифрові інструменти Google для освіти» інтерактивна цифрова кава смакувала всім учасникам конференції.


Якщо ви були присутні на конференції, можете впевнено сказати — такого в освітньому середовищі України ще не було! Яскраві спікери, цікаві ідеї, нові цифрові ресурси — все викликало захват! 


Однак, яке б не було захопливе навчання, важливим елементом навчання дорослих  завжди було живе спілкування. Середовище для спілкування було створене організаторами під час інтерактивної цифрової кави на конференції «Цифрові інструменти Google для освіти» у вигляді кімнат Google Meet, які модерували тренери програми.


Серед активностей, які були запропоновані під час інтерактивної кави, варто відзначити квест за матеріалами програми «Цифрові інструменти Google для освіти», опублікованими на її ресурсах — у соціальних мережах, на блозі та у месенджерах. 


Учасники могли взяти участь в опитуванні щодо того, яка функція Google Meet їм подобається найбільше та обрати свого «чемпіона» — найцікавішу програму із цифрових інструментів Google, або встановити у себе спеціальний фон, підготований організаторами та зробити скриншот на згадку про цю надзвичайну подію. 


Звісно, ж кожна активність була детально пояснена спікерами, а найактивніші учасники наприкінці роботи конференції взяли участь у розіграші чудових та мотивуючих призів від компанії Google.


Яскраві спогади про інтерактивну цифрову каву кожен може згадати, переглянувши скриншоти


Переглянути онлайн-конференцію в записі можна тут
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages