Запрошуємо на безоплатне навчання вчителів ЗЗСО

49 views
Skip to first unread message

Тетяна Грабітченко

unread,
Aug 9, 2023, 3:14:48 AM8/9/23
to Цифрові інструменти Google для освіти
Для анонсу 300.jpg

У межах реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО», що реалізується ГО «Тех Стартап Скул» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, ТОВ “Академія цифрового розвитку” організовує безоплатне навчання вчителів ЗЗСО на дистанційному 30-годинному курсі підвищення кваліфікації "Цифрові інструменти Google для організації змішаного навчання з мобільного пристрою".

В епоху цифрової освіти мобільні пристрої перетворюються з простих засобів комунікації в потужні інструменти навчання. Використання цих пристроїв в освітніх цілях відкриває нові горизонти для вчителів, дозволяючи їм піднести навчальний процес на новий рівень.  Наша ціль - допомогти вчителям ефективно використовувати мобільні пристрої у своїй професійній діяльності.

Навчання розпочнеться 14 серпня. До участі запрошуються вчителі, які працюють в закладах загальної середньої освіти 7 областей: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівенська, Тернопільська, Чернівецька.

Форма реєстрації доступна за посиланням bit.ly/44XBLYp

Кількість місць є обмеженою. Як тільки буде сформована група з 300 учасників, реєстрацію буде закрито.

З організаційними питаннями, детальною програмою та розкладом курсу можна ознайомитися на спеціальному сайті за посиланням bit.ly/300dsmp.


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages