Google Code Jam, NAIPC oraz Opolski Hackaton

6 views
Skip to first unread message

Bartosz Kostka

unread,
Apr 6, 2016, 5:12:00 AM4/6/16
to Zawody, konkursy, sparingi - ogłoszenia
Dzień dobry.

Tak jak było dawno mówione, próbujemy wskrzesić tą grupę dyskusyjną, jeżeli ktoś nie jest zaintersowany, proszę o anulowanie subskrybcji zgodnie z informacjami Google'a (prawdopodobnie zamieszczonymi poniżej).

1. W tą sobotę 09.04 startuje Google Code Jam (https://code.google.com/codejam). Runda kwalifikacyjna trwa 27 godzin (od 1:00 w nocy w sobotę) i nie liczy się czas (tylko punkty). Szczegółowe informacje na stronie.

2. 13.05 odbędzie się I Opolski Hackaton, organizatorzy zapraszają wszystkich studentów i uczniów szkoł ponadgimnazjalnych, nie jest to konkurs stricte algorytmiczny, ale wciąż ktoś może być zainteresowany: http://www.piastcode.pl/

3. W sobotę 16.04 w godzinach 19-24 czasu polskiego odbędzie się North American Invitational Programming Contest 2016 (http://naipc.uchicago.edu/2016/).
W imieniu organizatorów zapraszamy do startu w kategorii open (Rest of the World; niestety bez nagród).  W tych samych godzinach w weekendy Amerykanie regularnie organizują otwarte treningi. Szczegóły na stronie naipc.uchicago.edu/practices/

Pozdrawiam
Bartosz Kostka
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages