Ptaki Europy_rezerwacje

10 views
Skip to first unread message

Piotr Węgrzyński

unread,
Aug 29, 2022, 3:52:48 AM8/29/22
to Piotr Węgrzyński

Dzień dobry,

 

Szanowni Państwo,

 

Przesyłam najnowszy tekst o planowanym wydaniu „Ptaków Europy”

Serdecznie zapraszam do składania rezerwacji na polską wersję językową.

 

https://press.princeton.edu/books/paperback/9780691177656/europes-birds#preview

wersja oryginalna.

 

Polska wersja językowa październik/listopad

w tłumaczeniu Tomasza Cofty.

 

Cena detaliczna: 150 zł

Cena dla Państwa: 105 zł

Przy większym zamówieniu możliwość negocjacji.

 

W razie zainteresowania proszę o kontakt.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do Piotra Węgrzyńskiego na adres mailowy p.wegr...@multicobooks.pl

lub pod numer telefonu 22 564 08 81, tel. kom. 509 754 598.

 

 

Tytuł

Ptaki Europy. Przewodnik do rozpoznawania

Autor

Rob Hume, Robert Still, Andy Swash, Hugh Harrop

Tłumacz

Tomasz Cofta

Format w cm

15 × 21 cm

Liczba stron

640

Oprawa

zintergrowana, ze skrzydełkami

Spośród dotychczas wydanych, jest to najobszerniejszy, zawarty w jednym tomie, fotograficzny przewodnik do rozpoznawania europejskich ptaków – przygotowany przez ten sam zespół autorów, co Britain’s Birds, książka, która zdobyła wielką popularność w Wielkiej Brytanii.

 

Przedstawia ponad 900 gatunków i ilustrowany jest 4700 zdjęciami. Ptaki Europy to najbardziej wszechstronny, wiarygodny i wyczerpujący jednotomowy przewodnik fotograficzny do rozpoznawania wszystkich gatunków ptaków dotychczas obserwowanych w Europie. Jest łatwy w użyciu, praktyczny i przystępny, zawiera informacje niezbędne obserwatorom ptaków do nazwania każdego ptaka, którego zobaczą. Krótkie opisy dotyczą wszystkich szat: samca, samicy, wiosennej, zimowej, dorosłej, niedorosłej oraz młodocianej, wspomniane są też podgatunki, jeśli można je odróżnić. Treściwy tekst obejmuje wszystkie aspekty rozpoznawania, w tym pierzenie i głosy, oraz zawiera informacje na temat zasięgu, siedliska i statusu gatunku. Niezrównany zbiór fotografii, dobranych tak, aby jak najlepiej ukazywały wygląd ptaka, sprawia, że ​​jest to aktualne i ważne źródło wiedzy o rozpoznawaniu ptasich gatunków, a także piękna książka, którą można się cieszyć, po prostu ją oglądając.

Ptaki Europy przygotował ten sam zespół, który stworzył książkę Britain's Birds, która była zrecenzowana jako „bez wątpienia najlepszy na rynku przewodnik fotograficzny” (Andy Stoddart, Rare Bird Alert). Wśród autorów są najwyższej klasy fotografowie przyrody, autorzy tekstów, redaktorzy oraz pomysłowy i wysoko wykwalifikowany grafik. Oni wszyscy sami są doświadczonymi ptasiarzami, więc wiedzą, jakie informacje trzeba zawrzeć w przewodniku dla obserwatorów ptaków mieszkających w Europie lub podróżujących po niej.

 

 

• Prezentuje wszystkie 928 gatunków stwierdzonych w Europie (w tym rozmnażające się na wolności gatunki sztucznie wprowadzone)

• Najwięcej potrzebnej informacji niesie 4700 wspaniałych zdjęć przedstawiających ptaki tak, jak wyglądają one w naturze

• Skupia się na wiadomościach niezbędnych przy rozpoznawaniu, opisując wszystkie szaty oraz odróżnialne podgatunki

• Umożliwia szczegółowe porównanie podobnych i trudno odróżnialnych gatunków

• Informuje o szczegółach ubarwienia, głosach, statusie gatunku i o siedliskach, w których gatunek występuje

• Zawiera 540 map, przygotowanych we współpracy z BirdLife International

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

Piotr Węgrzyński

------------------------------------------

specjalista ds. sprzedaży

MULTICO Oficyna Wydawnicza sp. z o. o.

Al. Jerozolimskie 53 00-697 Warszawa

tel. kom. 509 754 598

tel. 22 564 08 81

faks 22 564 08 03

mail: p.wegr...@multicobooks.pl

www.lasksiazek.pl

MULTICO Oficyna Wydawnicza sp. z o. o.    Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego   •  Numer KRS: 0000187871    Regon 011302014    NIP 525-10-03-524    kapitał zakładowy 2 690 000 zł (w całości opłacony) 

 

Ta wiadomość oraz jej załączniki może być poufna i objęta zakazem jej ujawniania. Jeżeli nie jesteś adresatem tej wiadomości, proszę o bezzwłoczne zawiadomienie nadawcy poprzez wysłanie odpowiedzi na niniejszą wiadomość i usunięcie jej z poczty. Przesyłanie, otwieranie, powielanie, rozpowszechnianie lub inne użycie zawartości niniejszej wiadomości przez osoby inne niż adresat jest zabronione.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 2016) (RODO) informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych, które są zawarte w Polityce bezpieczeństwa naszej spółki.

Więcej informacji – kliknij link.

 

Niniejszy materiał jako całość, a także wszelkie poszczególne jego elementy,  projekt, tytuły, spis treści, hasła, opisy, zdjęcia, rysunki, ryciny, tabele, itp., stanowią przedmiot autorskich praw majątkowych O.W. Multico Sp. z o.o. i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2006, Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

 

Wykorzystanie całości, fragmentów tego utworu bez zgody O.W. MULTICO sp. z o. o. jest zabronione

 

image001.jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages