Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Start at?

3 views
Skip to first unread message

Urke MMI

unread,
Feb 18, 2002, 3:46:30 PM2/18/02
to
Pozdrav svima koliko vas ima!

Preko pet godina koristim i prezirem m$win i konačno sam odlučio i rešio da
pređem na Linux. ALI!!! Totalni duduk što se unix-olikih sistema tiče (znam
samo kako se to piše :). Dakle, potrebni su mi saveti, živi ljudi, predlozi,
ideje... ... ... Pored toga što imam nekoliko pitanja za početak, da
naglasim na čemu bih tu distribuciju terao:

MB: VX Pro+ (VIA Apollo VPX čipset), BIOS updateovan novim (stari od
08/14/97, novi 04/30/98)
CPU: Cyrix 6x86 200+ (150MHz)
RAM: 64MB SDRAM PC100
HDD: Western Digital Protege 20GB brzina 5400
CDROM: DTK Delta 24x
GRAFIKA: S3 Trio 63V2-DX/GX (775/785) sa 2MB rama
SOUND: ExpertColor SB16 kompatibilna
MODEM: CirrusLogic HAM 56k PCI (kao hardwerski) fax/data/voice
MONITOR: DAEWOO CMC-1237X1 14"
MOUSE: Logitech OEM V5 serijski (3 tastera)
TAST: Mitsumi KPQ-E99ZC-13 103 tastera DIN

PRINTER: NEC SuperScript 870
SCANNER: Genius Vivid Pro II (Paralel)

Pitanja:

1) Pošto bih isključivo radio poslove u vezi neta (HTML, JavaScript, PHP)
interesuje me mogućnost korišćenja textualnih HTML/JS/PHP editora (tipa
UltraEdit za WIN platforme), nešto što može da pravi FLASH stvari pod
linuxom, nešto što može da radi kao Photoshop i kao CorelDRAW pod linuxom. I
normalno, neki FIle menadžer tipa Windows Commander. Beše je Konqueror tog
tipa, ali sam čuo da je strašno bungljovit.

2) Normalno, za surf bih koristio Operu za Linux (ima li manjeg i
jednostavnijeg a sveobuhvatnijeg?), ali bi mi prvenstveno trebala stvar
poput FlashGet-a (JetCar) za download, TheBat!-a za mail (eh, kad će RIT
Labs da napravi TB za linux :( ), i neki news reader kojim mogu da
pišem/čitam ISO-8859-2.

3) Šta su to ISO fajlovi u *nix terminologiji?

4) Obzirom da sam naveo hardware i moje upotrebne želje linuxa, potrebno mi
je upoređivanje sledećih distrubucija i adekvatnih verzija od ljudi koji ih
koriste, i eventualni predlog boljeg poteza:

SuSE
Debian
Mandrake (prezahtevan?)
Slackweave
RedHat
FreeBSD (jel to distribucija?)
...

5) Neki PDF tutorijal i HOW-TO koji se može skinuti sa neta, ili u html-u
ali da je upakova a ne da ga čitam OnLine.

6) Ah da, možda i ponekad da poslušam koji MP3, te nešto poput WinAmp-a.

Toliko se setih za sada. Dajte vi meni prvo ove informacije, pa ću ja
pronaći još pitanja. Dakle, prvo se odlučim za distribuciju pa tek onda učim
(iz MANUALa) kako da napravim potrebne particije, koje su veličine, kako da
instaliram distribuciju, kako da je grubo pa fino naštelujem da fercera...

Hvala unapred!

--
URKE feat. Multitude Manual Inoculate
E-mail -> ur...@gmx.net
ICQ# -> 104794867
naša ZOI problematika -> http://e-html.eu.org
AlCet design software -> http://soft.e-html.eu.org

Urke MMI

unread,
Feb 18, 2002, 4:21:18 PM2/18/02
to
Datum: Mon, 18 Feb 2002 21:46:30 +0100
Message-ID: <cio27uku73kqroogo...@e-html.eu.org>
Pošiljalac: "Urke MMI" <ur...@gmx.net>

Jeb'ga, lupam sam sebi ispravke :)

> CPU: Cyrix 6x86 200+ (150MHz)

Ovo je PI bez MMX-a

> GRAFIKA: S3 Trio 63V2-DX/GX (775/785) sa 2MB rama

ISA

> SOUND: ExpertColor SB16 kompatibilna

PCI

> MONITOR: DAEWOO CMC-1237X1 14"

Nije CMC-12 nego CMC-1437X1

Pitanje 7) Ako skinem Operu za Linux pod Windowsom, hoću li moći to posle da
prebacim u Linux? I hoću li moći da vidim pod Linux-om CD-ove koji su prženi
za WIN platforme (i u vo se slabo razumem, ali imam dosta dokumenata na
CD-ovima)?

random

unread,
Feb 18, 2002, 4:53:24 PM2/18/02
to
> Preko pet godina koristim i prezirem m$win i konačno sam odlučio i
rešio da
> pređem na Linux.

Ovo je već klasičan uvod...

> 1) Pošto bih isključivo radio poslove u vezi neta (HTML, JavaScript,
PHP)
> interesuje me mogućnost korišćenja textualnih HTML/JS/PHP editora
(tipa
> UltraEdit za WIN platforme),

Editora sjajnih ima napretek, sličan UltraEditu je npr. NEdit, a od
okruženja za pisanje html/php-a tu su Quanta ili BlueFish.

> nešto što može da pravi FLASH stvari pod
> linuxom,

Nema ništa što može ozbiljno i efektno da se koristi, koliko znam.

> nešto što može da radi kao Photoshop

GIMP, ako radiš za web, ako radiš za štampu, malo teže.

> i kao CorelDRAW pod linuxom.

Jedino da probaš da nabaviš CorelDRAW za Linux.

> normalno, neki FIle menadžer tipa Windows Commander. Beše je Konqueror
tog
> tipa, ali sam čuo da je strašno bungljovit.

Konqueror nije strašno bagovit. Imaš i Krusader, koji liči dosta na
wincmd, a tu je i Midnight Commander.

> 2) Normalno, za surf bih koristio Operu za Linux (ima li manjeg i
> jednostavnijeg a sveobuhvatnijeg?),

Ima većih a boljih.

> ali bi mi prvenstveno trebala stvar
> poput FlashGet-a (JetCar) za download,

Wget i mget...

> TheBat!-a za mail (eh, kad će RIT
> Labs da napravi TB za linux :( ),

Ja bih radije voleo kad bi neko za Windows napravio normalan mail
klijent. Elem, imaš perfektnih MUA, tu su mutt i pine, a od grafičkih
KMail, Sylpheed i Evolution

> i neki news reader kojim mogu da
> pišem/čitam ISO-8859-2.

slrn

> 3) Šta su to ISO fajlovi u *nix terminologiji?

CD Image fajlovi.

> 4) Obzirom da sam naveo hardware i moje upotrebne želje linuxa,
potrebno mi
> je upoređivanje sledećih distrubucija i adekvatnih verzija od ljudi
koji ih
> koriste, i eventualni predlog boljeg poteza:

> Debian
> Slackweave
> RedHat

Moja preporuka, neki od ova tri, samo najnovija verzija. Nije Slackweave
nego Slackware. Debian i Slack su najbolji za temeljno učenje, a RedHat
je jako rasprostranjen.

> FreeBSD (jel to distribucija?)

FreeBSD nije Linux, već operativni sistem za sebe. Nema ama baš nikakve
veze sa Linuxom. www.freebsd.org


> 5) Neki PDF tutorijal i HOW-TO koji se može skinuti sa neta, ili u
html-u
> ali da je upakova a ne da ga čitam OnLine.

www.linuxdoc.org


> 6) Ah da, možda i ponekad da poslušam koji MP3, te nešto poput
WinAmp-a.

xmms

Sve ove programe koje sam naveo možeš da nađeš na lokaciji
http://freshmeat.net/, samo upiši tačan naziv u search polje.

Pozdrav,

--
int rand( void );

random

unread,
Feb 18, 2002, 5:03:41 PM2/18/02
to
Još jedan savet: za ovo što ti treba, realno je bolje da koristiš
Windows. Naročito ako si umislio da tražiš _zamene_ za programe koje si
navikao da koristiš. Gomila toga što ti tražiš ne postoji, ili postoji u
nekom potpuno drugačijem obliku. Podvućiću još jednom: Linux ti ne može
biti ZAMENA ZA WINDOWS. Ako krećeš sa tom idejom, odmah odustani. Da bi
potpuno prešao na Linux, moraš u potpunosti da promeniš način na koji
koristiš računar, zapravo da SVE zaboraviš i ponovo počneš da učiš.

Vladimir Svrkota

unread,
Feb 18, 2002, 6:55:15 PM2/18/02
to
"Urke MMI" <ur...@gmx.net> napisa:

>Preko pet godina koristim i prezirem m$win i konačno sam odlučio i rešio da
>pređem na Linux. ALI!!! Totalni duduk što se unix-olikih sistema tiče (znam

Samo ti preziri M$ :))) Posle ćeš da kukaš kad vidiš kakva je to banja
prema Linuxu :))) Ovo ti govorim iz (lošeg) iskustva :(

>1) Pošto bih isključivo radio poslove u vezi neta (HTML, JavaScript, PHP)

Ako je samo zbog ovoga, onda batali Linux i sačuvaj svoje vreme i živce.
Na Pendžerima sve to ide i jednostavnije i brže. Kao uostalom i bilo šta
drugo.

>linuxom, nešto što može da radi kao Photoshop i kao CorelDRAW pod linuxom. I

Imaš Gimp (Photoshop u kamenom dobu) i Corel Draw.

>normalno, neki FIle menadžer tipa Windows Commander. Beše je Konqueror tog

Ma ima gomila file managera, al' to je sve gomila đubreta i nisu ni za
prineti WC-u.

>2) Normalno, za surf bih koristio Operu za Linux (ima li manjeg i
>jednostavnijeg a sveobuhvatnijeg?), ali bi mi prvenstveno trebala stvar

Opera za Linux je super, ali pod uslovom da je ne upoređuješ sa verzijom
za Windows :(((

>poput FlashGet-a (JetCar) za download, TheBat!-a za mail (eh, kad će RIT
>Labs da napravi TB za linux :( ), i neki news reader kojim mogu da
>pišem/čitam ISO-8859-2.

Obzirom da samo zaluđenici mogu da ti preporuče tekstualne (konzolarne)
programe za mail i news, ja pretpostavljam da hoćeš nešto grafičko, kao
sav kulturan svet. Za mail imaš Sylpheed i KMail, koji nisu ni do kolena
The Batu, al' barem imaš ISO bez problema. Što se newsa tiče, situacija je
očajna :((( Jedino PAN nešto kao obećava, ali je još daleeeeeeko od Agenta
ili (da izvineš) Gravityja.

>3) Šta su to ISO fajlovi u *nix terminologiji?

Isto što i u Windows terminologiji :)

> Mandrake (prezahtevan?)

Nema distribucija veze sa zahtevnošću. Na tvom P1/64MB problem će jedino
biti window manager (grafičko okruženje). KDE zaboravi u startu. Jes' da
je najbolji, al' to jednostavno ždere male kompjutere. GNOME bi još nekako
i mog'o da poteraš, al' najbolje je koristiti neki lakši manager, kao npr.
XFCE, Equinox, WindowMaker ili IceWM.

>5) Neki PDF tutorijal i HOW-TO koji se može skinuti sa neta, ili u html-u
>ali da je upakova a ne da ga čitam OnLine.

Na instalacionim CD-ovima imaš kojekakvu dokumentaciju. Za početak. Mada
će ti ta dokumentacija biti korisna koliko i udžbenik anatomije
beskičmenjaka.

>6) Ah da, možda i ponekad da poslušam koji MP3, te nešto poput WinAmp-a.

Imaš XMMS, što je u stvari isto što i WinAmp.

>Toliko se setih za sada. Dajte vi meni prvo ove informacije, pa ću ja
>pronaći još pitanja. Dakle, prvo se odlučim za distribuciju pa tek onda učim
>(iz MANUALa) kako da napravim potrebne particije, koje su veličine, kako da
>instaliram distribuciju, kako da je grubo pa fino naštelujem da fercera...

Najbezbolnije rešenje: dok si u Pendžerima pokreni Partition Magic,
napravi jednu Linux swap particiju (od stotinjak MB) i jednu Linux ext2
particiju (koliku god hoćeš). Onda nabavi Mandrake 8.x distribuciju, ubaci
prvi (bootabilni) CD i ako iole znaš engleski, nema da te boli glava oko
instalacije :))). Možda će malo da se buni zbog praistorijske grafičke
kartice koju imaš (ja imam još goru), al' ne obraćaj pažnju.

Vremenom ćeš shvatiti da je instalacija najlakši deo posla u paćenju sa
Linuxom.

--
Off-line pozdrav,
Svrle.

Vladimir Svrkota

unread,
Feb 18, 2002, 6:55:18 PM2/18/02
to
"Urke MMI" <ur...@gmx.net> napisa:

>Pitanje 7) Ako skinem Operu za Linux pod Windowsom, hoću li moći to posle da
>prebacim u Linux? I hoću li moći da vidim pod Linux-om CD-ove koji su prženi

Naravno. Linux ima mogućnost čitanja/pisanja FAT32 particija, kao i NTFS,
HPFS, Amiga, Mac itd...

>za WIN platforme (i u vo se slabo razumem, ali imam dosta dokumenata na
>CD-ovima)?

Naravno. CD-ovi imaju svoj file system, koji ne zavisi od operativnog
sistema.

--
Off-line pozdrav,
Svrle.

Dusan Jankovic

unread,
Feb 18, 2002, 11:29:27 PM2/18/02
to
Koja distribucija,???
Ja sam na p1 cyrix pr200, znači totalni ąit instalirao redhat 7.0, i radi
perfektno, isto brzo kao i win95 na istoj konfiguraciji...
Za full instalacijiu i swap ti treba oko 1.5gb, ali radi perfektno ,samo
gnome,bez kde na 900mb, sa celim kernelsourceom i devel.
Imam dve kopije rh70, javi mi se daću ti jednu...
Pozdrav i sa srećom..., i dobrim ľivcima...
...
:)
btw, ako nekome trebaju .Xmodmap sa naąim codepagoem, napravio sam obe sa
svim znacim i cir i lat za iso xxxx-2 i xxxx-5

Tomislav Sajdl

unread,
Feb 19, 2002, 12:48:30 PM2/19/02
to
On Mon, 18 Feb 2002 22:53:24 +0100, random wrote:


> Nema ama baš nikakve
> veze sa Linuxom. www.freebsd.org

Eh sad... "bas nikakve"... I ti ga pretera.

Linux je unix, i BSD je unix, i oba su open-source. Zar to nije ipak neka
veza?

Tomislav

Tomislav Sajdl

unread,
Feb 19, 2002, 12:58:55 PM2/19/02
to
On Mon, 18 Feb 2002 23:03:41 +0100, random wrote:
> Da bi
> potpuno preąao na Linux, moraą u potpunosti da promenią način na koji
> koristią računar, zapravo da SVE zaboravią i ponovo počneą da učią.

Konkretno: Linux se uglavnom koristi tako sto se citaju statusi one tri
lampice na tastaturi (Windows to pogresno koristi kao "Num Lock" i sl.).
Takodje, koriste se i one lampice na kutiji na kojima pise HDD i Power.

Monitor se zapravo koristi kao ulazni uredjaj, slicno kao i zvucnici (tj.
zvucna kartica). Kolega gresi kada tvrdi da ne postoji nikakva medjusobna
slicnost - i na Windowsima i na Linux-u (koji tu uglavnom kopira ostale
unix-e) mis se koristi kao ulazni uredjaj. U izvesnoj meri ova slicnost
Windowsa i unix-a vazi i za stampac.

Dalje, unix-i ne koriste binarnu bool-ovu algebru. Posto unix-i ipak rade
na binarnim masinama, oni to simuliraju preko sloja prilagodjavanja koji
je resen sistemski u kernelu (nadamo se da ce sa novom verzijom kernela
2.5.4 konacno biti ubacen patch koji umesto 16-vrednosne koristi
128-vrednosnu boolovu algebru). Sretna okolnost je sto teorija boolove
algebre kaze da je broj vrednosti uvek neki stepen broja 2, tako da
postoji izvesna slicnost izmedju unix-a i windows-a u nacinu rada...

Hocete jos?

Tomislav

ivanhoe

unread,
Feb 19, 2002, 7:23:01 PM2/19/02
to

"Tomislav Sajdl" <sa...@NOSPAM.galeb.etf.bg.ac.yu> wrote in message
news:pan.2002.02.19.18...@NOSPAM.galeb.etf.bg.ac.yu...

sad si sve upropastio......nema vise magije, sutra deinstaliram
linux......:)))))))))))


random

unread,
Feb 20, 2002, 10:09:24 PM2/20/02
to
> Linux je unix, i BSD je unix, i oba su open-source. Zar to nije ipak
neka
> veza?

Indirektna. I Windows je OS. Iako su opensors, licenca im nije bas ista.
Pored toga, Linux je mnogo manje Unix, nego BSD (mada formalno, ni jedan
ni drugi nisu).

Urke MMI

unread,
Feb 22, 2002, 12:45:30 AM2/22/02
to
Datum: Tue, 19 Feb 2002 18:58:55 +0100
Message-ID: <pan.2002.02.19.18...@NOSPAM.galeb.etf.bg.ac.yu>
Pošiljalac: Tomislav Sajdl <sa...@NOSPAM.galeb.etf.bg.ac.yu>

> Hocete jos?

Džaba ti je taj ZEN, ja ću ipak preći na Linux :) Nemoj da ja počnem da
smaram kako nastaju snovi, ili nedaj bože dežavi. Pa ima svi da pobegnete sa
grupe :)

Dragiša Durić

unread,
Feb 22, 2002, 4:00:57 PM2/22/02
to
Pošto 90% primjena računara danas spada u office/internet primjene,
ovo ti odmah pada u vodu :). Mejl je mejl, a ko nije probao pet agenata
do sada taj i nema još e-mail :). Takođe, poznavanje obrade
teksta/tabela Wordom/Excelom je prilično korisno predznanje za
snalaženje sa bilo koji Office paketom koji se može naći pod Linuksom.

Filozofija jeste drugačija, ali je prelazak na Linuks ipak samo
evolucija, ne i revolucija.

Poz.
dd

Velimir Kalik

unread,
Feb 22, 2002, 7:03:46 PM2/22/02
to
Daj malo tog dezavija majke ti :)

Urke MMI <ur...@gmx.net> wrote in message
news:0cka7ugi33pgmfet1...@e-html.eu.org...


> Datum: Tue, 19 Feb 2002 18:58:55 +0100
> Message-ID:
<pan.2002.02.19.18...@NOSPAM.galeb.etf.bg.ac.yu>

> Poąiljalac: Tomislav Sajdl <sa...@NOSPAM.galeb.etf.bg.ac.yu>
>
> > Hocete jos?
>
> Dľaba ti je taj ZEN, ja ću ipak preći na Linux :) Nemoj da ja počnem da
> smaram kako nastaju snovi, ili nedaj boľe deľavi. Pa ima svi da pobegnete


sa
> grupe :)
>
> --
> URKE feat. Multitude Manual Inoculate
> E-mail -> ur...@gmx.net
> ICQ# -> 104794867

> naąa ZOI problematika -> http://e-html.eu.org

Vojislav Ristivojevic

unread,
Feb 23, 2002, 9:22:04 AM2/23/02
to
On Fri, 22 Feb 2002 06:45:30 +0100, "Urke MMI" <ur...@gmx.net> wrote:

>smaram kako nastaju snovi, ili nedaj bo?e de?avi. Pa ima svi da pobegnete sa
>grupe :)

A kako nastaju snovi? ;))

Urke MMI

unread,
Feb 23, 2002, 7:11:43 PM2/23/02
to
Datum: Sat, 23 Feb 2002 15:22:04 +0100
Message-ID: <dghc7ugrup3a3pska...@4ax.com>
Pošiljalac: Vojislav Ristivojevic <sko...@sezampro.yu>

> A kako nastaju snovi? ;))

Hmmm... Misliš? :) Jok, ništa od toga, kasnije, mnooogo kasnije, ili na
nekoj drugoj grupi?

Urke MMI

unread,
Feb 23, 2002, 7:11:41 PM2/23/02
to
Datum: Sat, 23 Feb 2002 01:03:46 +0100
Message-ID: <a56m94$26i$1...@news.etf.bg.ac.yu>
Pošiljalac: "Velimir Kalik" <vka...@yahoo.com>

> Daj malo tog dezavija majke ti :)

Aaa, jok. Prvo da ovladam Linuxom pa tek onda :)

--
URKE feat. Multitude Manual Inoculate
E-mail -> ur...@gmx.net
ICQ# -> 104794867

naša ZOI problematika -> http://e-html.eu.org

Tomislav Sajdl

unread,
Feb 21, 2002, 4:23:27 PM2/21/02
to

random <ran...@box.sk> wrote in message
news:a51oed$jeg$1...@neptun.beotel.net...

Nisam siguran da li se to odnosi na GNU alate ili na nesto sto ide sa
kernelom, ali na nekom man-page-u sam video nesto kao "this code is mostly
stolen from BSD"... samo sto sada pojma nemam koja je to bila stranica.

Tomislav


Vojislav Ristivojevic

unread,
Feb 24, 2002, 1:13:56 PM2/24/02
to
On Sun, 24 Feb 2002 01:11:43 +0100, "Urke MMI" <ur...@gmx.net> wrote:

>> A kako nastaju snovi? ;))
>

>Hmmm... Misli?? :) Jok, ni?ta od toga, kasnije, mnooogo kasnije, ili na
>nekoj drugoj grupi?

Ajde na yu.sci moooolim te, bas imam lude snove u poslednje vreme (tj.
oduvek :)) ) svaka teorija je dobrodosla. :))

Marko Simendic

unread,
Feb 25, 2002, 2:24:08 AM2/25/02
to
Lokot na gubec, Dusan Jankovic i sve bu v redu kak v Becu.
DJ> From: "Dusan Jankovic" <du...@Tesla.rcub.bg.ac.yu>

DJ> Koja distribucija,???
DJ> Ja sam na p1 cyrix pr200, znaci totalni sit instalirao redhat 7.0, i
DJ> radi perfektno, isto brzo kao i win95 na istoj konfiguraciji...
DJ> Za full instalacijiu i swap ti treba oko 1.5gb, ali radi perfektno
DJ> ,samo gnome,bez kde na 900mb, sa celim kernelsourceom i devel.
DJ> Imam dve kopije rh70, javi mi se dacu ti jednu...
DJ> Pozdrav i sa srecom..., i dobrim zivcima...
DJ> ...
DJ> :)
DJ> btw, ako nekome trebaju .Xmodmap sa nasim codepagoem, napravio sam obe
DJ> sa svim znacim i cir i lat za iso xxxx-2 i xxxx-5

Hm... Treba meni... Sibni na c...@yubc.net...
Thnx... :)
--
___ _ _ ____ ____ _ __ ___ _____________________ __ _ _ __ __
) | \_/ | / _ || _ \ | |/ // _ \ c...@setnet.co.yu / _)( |_| )| _) )
( | _ |( (_| || |_) )| (( (_) ) BBS is NOT dead! ( (_ | _ || _) (
)__|_| |_| \__'_||_|\_\ |_|\_\\___/_____[ Debian ]______\__)(_| |_)|__) _)
... Paravojska... Nije to nista, paradentoza je gadna stvar!!!

Urke MMI

unread,
Feb 24, 2002, 3:42:36 PM2/24/02
to
Datum: Sun, 24 Feb 2002 19:13:56 +0100
Message-ID: <3n9i7u8188beiibv2...@4ax.com>
Pošiljalac: Vojislav Ristivojevic <sko...@sezampro.yu>

> Ajde na yu.sci moooolim te, bas imam lude snove u poslednje vreme (tj.
> oduvek :)) ) svaka teorija je dobrodosla. :))

Ajde pre nego što se prijavim tamo, kakvo je stanje, jel gužva, spam,
učestalost rasprava...?

Vojislav Ristivojevic

unread,
Feb 25, 2002, 5:16:42 PM2/25/02
to
On Sun, 24 Feb 2002 21:42:36 +0100, "Urke MMI" <ur...@gmx.net> wrote:


>Ajde pre nego ?to se prijavim tamo, kakvo je stanje, jel gu?va, spam,
>u?estalost rasprava...?

Skinuo sam dve poruke za dve nedelje, i to oba oglasa :)) Ponekad ima
po neka rasprava, nekad i pametna, ali grupa je totalno pusta. Nego da
nismo vec pricali o snovima na bc.hackers (u njeno zlatno vreme :)) )
nesto se secam neke slicne rasprave, mozda cak i oko deja vu -a ? U
stvari za deja vu sam siguran, samo se ne secam da li je tebe bilo
tamo.

Urke MMI

unread,
Feb 26, 2002, 3:28:27 PM2/26/02
to
Datum: Mon, 25 Feb 2002 23:16:42 +0100
Message-ID: <u4dl7u4l4q9kflobq...@4ax.com>
Pošiljalac: Vojislav Ristivojevic <sko...@sezampro.yu>

> Skinuo sam dve poruke za dve nedelje, i to oba oglasa :)) Ponekad ima
> po neka rasprava, nekad i pametna, ali grupa je totalno pusta. Nego da

Ajde onda idemo tamo.

> nismo vec pricali o snovima na bc.hackers (u njeno zlatno vreme :)) )
> nesto se secam neke slicne rasprave, mozda cak i oko deja vu -a ? U
> stvari za deja vu sam siguran, samo se ne secam da li je tebe bilo
> tamo.

Paaa, recimo da sam bio tamo u to vreme i da sam i ja diskutovao u toj
raspravi. Sad ću vidim kako se zvao thread... Aha, evo ga:

"Ljudi iz senke", thread započet u utorak, 20 februar 2001. Ili to nije bio
taj thread?

0 new messages