Uff!!!!
Udalo mi sie dotrzymac slowa i
TRATATATA BUM!!!!
dostepna jest juz druga prezentacja z XX spotkania grupy - Arek
Wasniewski i jego high speed opowiadanie o SVN. (Jak Ty zmiesciles te
41 slajdow w 34 min??)
Na razie odpuscilem sobie google video, a plik lezy na vimeo:
http://www.vimeo.com/720020
W tle moje pokaslywania oraz komentarze Pawla Potasinskiego i Marka
Byszewskiego... :)
m.g.
On 23 Lut, 20:24, "Bartłomiej Legiędź" <
bartek.legi...@gmail.com>
wrote:
> > > m.- Ukryj cytowany tekst -
>
> - Pokaż cytowany tekst -