Gdzie magister z programowania w Warszawie?

2 views
Skip to first unread message

Loker

unread,
May 26, 2008, 4:21:55 PM5/26/08
to wg-net
Hej,

Chcialbym pojsc na studia magisterskie uzupelniajace, zaoczne,
specjalizacja: inzynieria oprogramowania.
Czy moglibyscie polecic jakas szkole w Warszawie? Z tego co wyczytalem
to PW nie ma inz. oprogramowania na zaocznych, PJWSTK ma tylko zaoczne
przez Internet.

Jesli chodzi o to jaki jest cel mgr. - zrobic magistra i moze sie
czegos dowiedziec, poznac sensownych ludzi.
Mam ponad 5 lat doswiadczenia w zawodzie i jestem kierownikiem
projektow, wiec pewnie jakis odkrywczych rzeczy sie nie dowiem, ale
mgr. to mgr.

Dzieki i pozdrawiam.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages