Loker
unread,May 26, 2008, 4:21:55 PM5/26/08Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to wg-net
Hej,
Chcialbym pojsc na studia magisterskie uzupelniajace, zaoczne,
specjalizacja: inzynieria oprogramowania.
Czy moglibyscie polecic jakas szkole w Warszawie? Z tego co wyczytalem
to PW nie ma inz. oprogramowania na zaocznych, PJWSTK ma tylko zaoczne
przez Internet.
Jesli chodzi o to jaki jest cel mgr. - zrobic magistra i moze sie
czegos dowiedziec, poznac sensownych ludzi.
Mam ponad 5 lat doswiadczenia w zawodzie i jestem kierownikiem
projektow, wiec pewnie jakis odkrywczych rzeczy sie nie dowiem, ale
mgr. to mgr.
Dzieki i pozdrawiam.