XX Spotkanie WG.NET - MVC online!

0 views
Skip to first unread message

Michal Grzegorzewski

unread,
Feb 22, 2008, 12:51:49 PM2/22/08
to wg-net, pls...@googlegroups.com
Usiadlem przy sesji Wojtka i po krotkiej walce wrzucilem ja na google
video. Jak tylko bedzie itcore online, to material wrzuce rowniez tam.

http://video.google.pl/videoplay?docid=-2531735495945429514

Mam tez wersje nieco lepsza, do ewentualnego wrzucenia na plyte, czy
cos.

Czekam na oceny, sugestie, etc. :))

m.g.

PS. Mam nadzieje, ze jutro bedzie dostepna rowniez sesja Arka o SVN z
tego samego spotkania - juz jest po obrobce, czeka teraz na kompresje
i wrzucenie.

m.

Łukasz Olbromski

unread,
Feb 22, 2008, 1:00:41 PM2/22/08
to wg-...@googlegroups.com


22-02-08, Michal Grzegorzewski <mgr...@gmail.com> napisał(a):

Usiadlem przy sesji Wojtka i po krotkiej walce wrzucilem ja na google
video. Jak tylko bedzie itcore online, to material wrzuce rowniez tam.
 
Super. Wlasnie sie zabieram za ogladanie. Konfiguruje  srodowisko, wiec bede mial czym zajac wolne chwile.

http://video.google.pl/videoplay?docid=-2531735495945429514

Mam tez wersje nieco lepsza, do ewentualnego wrzucenia na plyte, czy
cos.

Czekam na oceny, sugestie, etc. :))
 
Jak tylko zobacze prezentacje wrzuce kilka informacji od siebie.

Michal Grzegorzewski

unread,
Feb 23, 2008, 4:15:28 AM2/23/08
to wg-net, pls...@googlegroups.com
Ten sam plik wrzucony na vimeo:
http://www.vimeo.com/718265

Coz, jakosc _O NIEBO LEPSZA_, google video konwertuje pliki do czegos
rozmiaru 300x220. Zupelnie bez sensu, plik wejsciowy jest 640x480 -
taki sobie zycza.

m.g.

Bartłomiej Legiędź

unread,
Feb 23, 2008, 2:24:06 PM2/23/08
to wg-...@googlegroups.com
Dzięki za nagranie sesji! Na Vimeo rzeczywiście jakość o niebo lepsza. Ogląda się bardzo dobrze.
@Wojtek G.: Bardzo fajna sesja!

Pozdrawiam,
Bartek.

23-02-08, Michal Grzegorzewski <mgr...@gmail.com> napisał(a):

Michal Grzegorzewski

unread,
Feb 23, 2008, 4:12:24 PM2/23/08
to wg-net
Uff!!!!
Udalo mi sie dotrzymac slowa i
TRATATATA BUM!!!!
dostepna jest juz druga prezentacja z XX spotkania grupy - Arek
Wasniewski i jego high speed opowiadanie o SVN. (Jak Ty zmiesciles te
41 slajdow w 34 min??)
Na razie odpuscilem sobie google video, a plik lezy na vimeo:
http://www.vimeo.com/720020

W tle moje pokaslywania oraz komentarze Pawla Potasinskiego i Marka
Byszewskiego... :)

m.g.

On 23 Lut, 20:24, "Bartłomiej Legiędź" <bartek.legi...@gmail.com>
wrote:
> > > m.- Ukryj cytowany tekst -
>
> - Pokaż cytowany tekst -

Arkadiusz Waśniewski

unread,
Feb 25, 2008, 3:43:45 AM2/25/08
to wg-net
Ze względów technicznych (po raz pierwszy było nagrywanie!) zacząłem
na kilka minut przed końcem spotkania. Na dzień dobry więc byłem w
niedoczasie. Co widać. Zwłaszcza w czasie demo, gdzie większość
rzeczy nie została pokazana a ja się zastanawiałem o ile mogę jeszcze
przeciągnąć spotkanie i co muszę wyrzucić...

> dostepna jest juz druga prezentacja z XX spotkania grupy - Arek
> Wasniewski i jego high speed opowiadanie o SVN. (Jak Ty zmiesciles te
> 41 slajdow w 34 min??)

Pozdrawiam Arek

PS. Adres do zasobów: http://zine.net.pl/blogs/arkadiusz_wasniewski/archive/2008/02/15/subversion.aspx

Wojciech Gebczyk

unread,
Feb 25, 2008, 4:54:17 AM2/25/08
to wg-...@googlegroups.com
... czyli jestes lepszy od 7-zipa :P
 
v

2008/2/25 Arkadiusz Waśniewski <arkadiusz....@data.pl>:

Michal Grzegorzewski

unread,
Feb 25, 2008, 6:24:41 AM2/25/08
to wg-net
> ... czyli jestes lepszy od 7-zipa :P

Obawiam sie jednak, ze w przypadku prezentacji Arka, kompresja byla
stratna :(

m.g.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages