Powiem tak: WWS (We Will See).
Ale jeslibym jechal to samochodem - ze względu na chroniczną niechęć do PKP
utrzymującą się od czasu studiów kiedy to byłem zmuszony z usług tego
czegoś korzystać ;)
--
Mirosław Pragłowski
m...@praglowski.com
Ja się zarejestrowałem. I jeśli się nic nie zmieni to jadę.
Arek
m.
30-05-08, Loker <no1...@gmail.com> napisał(a):
My tez :D... a przynajmniej ja! :)
> PS. Sio stąd na nową stronę!
do niedzieli jeszcze google dziala :P
m.
1. Michal Grzegorzewski
2. Loker + 1
3. Arek Wasniewski
na razie 4.
m.
30-05-08, Loker <no1...@gmail.com> napisał(a):
>
>