Krakow - CodeCamp - sobota 7 czerwca - kto jedzie?

0 views
Skip to first unread message

Michal Grzegorzewski

unread,
May 26, 2008, 5:45:49 AM5/26/08
to wg-net
Ja sie wybieram. Szukam ekipy do przedzialu Ex / IC 2 klasa ;) na
06:05 lub 07:05, bo jechanie pozniej to juz chyba na obiad ;)

Przy okazji info o samej imprezie::

http://codecamp.pl/

m.g.

Mirosław Pragłowski

unread,
May 26, 2008, 5:51:13 AM5/26/08
to wg-...@googlegroups.com
> Ja sie wybieram. Szukam ekipy do przedzialu Ex / IC 2 klasa ;) na
> 06:05 lub 07:05, bo jechanie pozniej to juz chyba na obiad ;)

Powiem tak: WWS (We Will See).
Ale jeslibym jechal to samochodem - ze względu na chroniczną niechęć do PKP
utrzymującą się od czasu studiów kiedy to byłem zmuszony z usług tego
czegoś korzystać ;)


--
Mirosław Pragłowski
m...@praglowski.com

Arkadiusz Waśniewski

unread,
May 26, 2008, 8:53:42 AM5/26/08
to wg-net
Ja się zarejestrowałem. I jeśli się nic nie zmieni to jadę.

Arek

Aneta Sidorowicz

unread,
May 26, 2008, 8:57:02 AM5/26/08
to wg-...@googlegroups.com
Witam, też jestem zarejestrowana i jadę :)


W dniu 26 maja 2008 14:53 użytkownik Arkadiusz Waśniewski <arkadiusz....@data.pl> napisał:

Ja się zarejestrowałem. I jeśli się nic nie zmieni to jadę.

Arek




--
Pozdrawiam

Aneta Sidorowicz

Loker

unread,
May 26, 2008, 4:27:18 PM5/26/08
to wg-net
kruca bombs, chyba sie skusze!
Juz kupiles bilety? Jakie miejsca? Zebysmy mieli obok siebie.

Michal Grzegorzewski

unread,
May 26, 2008, 5:49:50 PM5/26/08
to wg-net
Wlasnie jeszcze nie kupilem, bo czekam na kolektyw :P

To co, jeszcze jacys chetni? Ruszajcie sie, ludziska, wezmiemy caly
przedzial, a nie bedziemy sie szczypac i szukac po wagonach! Decydujta
sie chopy (i dziouchy), jadymy na Krakow! :)

m.
> > m.g.- Ukryj cytowany tekst -
>
> - Pokaż cytowany tekst -

Loker

unread,
May 27, 2008, 1:08:01 PM5/27/08
to wg-net
Ja w sumie jestem zdecydowany. Jutro zapytam sie znajomych.
O ktorej jest pociag powrotny?
W razie czegos w piatek mozna kupic bilet weekendowy cos okolo 130 zl
w obie strony.

Loker

unread,
May 30, 2008, 4:21:51 AM5/30/08
to wg-net
To jak, zamawiamy? Namowilem kumpla to z mojej strony sa dwie osoby.

Michal Grzegorzewski

unread,
May 30, 2008, 4:36:22 AM5/30/08
to wg-...@googlegroups.com
A co z tymi weekendowymi? Zostal jeszcze tydzien... Chyba ze dzis
mozna kupic 'weekendowy' na przyszly weekend ;)

m.

30-05-08, Loker <no1...@gmail.com> napisał(a):

Arkadiusz Waśniewski

unread,
May 30, 2008, 4:48:12 AM5/30/08
to wg-net
Ja jadę, ale wracam z sobotę.

Arek

PS. Sio stąd na nową stronę!

Michal Grzegorzewski

unread,
May 30, 2008, 4:50:21 AM5/30/08
to wg-...@googlegroups.com
> Ja jadę, ale wracam z sobotę.
>

My tez :D... a przynajmniej ja! :)

> PS. Sio stąd na nową stronę!

do niedzieli jeszcze google dziala :P

m.

Loker

unread,
May 30, 2008, 7:27:01 AM5/30/08
to wg-net

To ile osob jedzie?
Jak bedzie duzo (5) to trzeba bedzie chyba kupic bilety wczesniej
zebysmy mieli obok siebie miejscowke.
Nie znam tej trasy, czy tam duzo luda jezdzi w soboty o 6 rano?

Z mojej strony 2 osoby (ze mna)

On 30 Maj, 10:36, "Michal Grzegorzewski" <mgr...@gmail.com> wrote:
> A co z tymi weekendowymi? Zostal jeszcze tydzien... Chyba ze dzis
> mozna kupic 'weekendowy' na przyszly weekend ;)
>
> m.
>
> 30-05-08, Loker <no1g...@gmail.com> napisał(a):

Michal Grzegorzewski

unread,
May 30, 2008, 7:33:04 AM5/30/08
to wg-...@googlegroups.com
No to lista:

1. Michal Grzegorzewski
2. Loker + 1
3. Arek Wasniewski

na razie 4.

m.

30-05-08, Loker <no1...@gmail.com> napisał(a):
>
>

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages