ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 26-27 ТРАВНЯ

0 views
Skip to first unread message

Олег Odssokil

unread,
May 23, 2012, 10:49:09 AM5/23/12
to sk...@googlegroups.com, Анна Загоруйко
ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 26-27 ТРАВНЯ
 
Заїзд в суботу.
В 11-00 чекаємо усіх на дамбі - кінцева 412 маршрутки, що йде з М "Льва Толстого"
В 10-20 збори на М "Льва Толстого"
 
Про бажання поїхати з ночівлею - бажано повідомити - 097 226 49 26 Олег - інакше будете без спальників та наметів
 
Натхнень та до зустрічі!!!

Nadiia Pototska

unread,
May 23, 2012, 12:25:27 PM5/23/12
to sk...@googlegroups.com
Блііііііііііііін, а чьо ж ви так пізщнео повідомляєте? Мімімімімімі

23.05.12, Олег Odssokil <odss...@gmail.com>:

> --
> Це повідомлення доставлено Вам через те, що Ви є учасником групи "СТК
> "Скіфи"" в Групах Google.
> Для того, щоб відправити повідомлення, надішліть його на адресу
> sk...@googlegroups.com
> Для того, щоб не отримувати повідомлення, відправте повідомлення на
> skify+un...@googlegroups.com
>
> Для інших дій відвійдайте сторінку групи:
> http://groups.google.com/group/skify?hl=ua
>
> Дякуємо за увагу!
> СТК <<Скіфи>> - www.skify.org
>

Yuriy Dubyk

unread,
May 23, 2012, 4:40:41 PM5/23/12
to sk...@googlegroups.com
Дякуй, що не по факту Олеге повідомив нас)
Олеге, привіт! ;)

23 травня 2012 р. 19:25 Nadiia Pototska <poto...@gmail.com> написав:

Евгения Афонина

unread,
May 24, 2012, 5:48:21 AM5/24/12
to sk...@googlegroups.com, Анна Загоруйко
Друзі, а чого ж одночасно з Днем Києва???


Wed, 23 May 2012 17:49:09 +0300 от Олег Odssokil <odss...@gmail.com>:

Олег Odssokil

unread,
May 24, 2012, 10:23:35 AM5/24/12
to sk...@googlegroups.com
Привіт!
Особливо Юрііу ;)
 
Вже вибачайте!
 
Приходьте, хто зможе і коли зможе. 
 
Чому так? - див в попередню розсилку 17 чи 18 травня "Плани на літо" 

24 травня 2012 р. 12:48 Евгения Афонина <va...@bk.ru> написав:
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages