Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

[ID] SK Song :)

3 views
Skip to first unread message

h...@adres.pl

unread,
Jan 4, 2008, 11:11:31 AM1/4/08
to h...@adres.pl
Witam,

Sory, ze nie znam Slowackiego, ale mam nadzieje, ze zrozumiecie mnie
po Polsku. :)
W zimie 2006/07 slyszalem w Lomnicy Tatrzanskiej piekna piosenke.
Bardzo chcialbym znac jej tytul i wykonawce. Niestety nie udalo mi sie
jej nagrac, ale tutaj spiewam fragment, ktory udalo mi sie zapamietac:
http://www.republika.pl/hubertsud/news/sk.mp3
Bardzo prosze o identyfikacje tytulu i wykonawcy.

Pozdrawiam

Hubert z Polski :)

Roman Svihorik

unread,
Jan 26, 2008, 1:39:16 PM1/26/08
to
Zdar, Hubert.
Po polsku rozumiem - pomoct neviem.
Piosenku neznam - aj manzelky som sa pytal :-)
Roman
0 new messages