http://www.salomon.si/oglasnik/
Damjan Hamer
Ej, tudi jaz sem skoraj po - - - - - -, ko sem se hotela prijaviti, pa
nisem imela pojma kva je s tem zetonom finta in kje ga dobis. Mislim, da je
vsa zadeva se v preskusni razlicici, saj tudi sprotne pomoci glede tega
nimajo na voljo.
Se najbolje, da se obrnes na njih: ogla...@salomon.si
Matej, P...@interblod.com