[Talk-ro] Fw: [geo-spatial] Mapathon/Mapping party - Piatra Neamt

0 views
Skip to first unread message

Ciprian Talaba

unread,
Dec 11, 2009, 11:16:32 AM12/11/09
to tal...@openstreetmap.org


--- On Fri, 12/11/09, Stefan Hogas <hogas_...@yahoo.com> wrote:

From: Stefan Hogas <hogas_...@yahoo.com>
Subject: [geo-spatial] Mapathon/Mapping party - Piatra Neamt
To: geo-s...@yahoogroups.com
Date: Friday, December 11, 2009, 4:41 PM

 

Draga Ciprian&All
In primul rand trebuie sa recunosc ca nu ajung, din diferite motive, sa citesc toate topicurile din lista sau toate posturile in cadrul unui topic.
De aceea, ascunsa sub topicul "harti/planuri/ ortotonto" relansarea ideii unui mapping party la Piatra Neamt era (ca si prima invitatie de altfel) sa-mi scape.
In aceasta idee, mi-am permis sa deschis un topic nou, "Mapping party - Piatra Neamt", subiect care sper sa fie inchis dupa ce acest lucru se va fi intamplat.
Ok, s-a gasit cineva din Piatra Neamt care sa puna bazele comitetului local de organizare.
Urmatorul pas ar fi perioada aproximativa de desfasurare. Februarie ar putea fi un pic cam dur din punct de vedere al vremii. In aceasta idee, propun luna martie, in weekendul 20/21 martie ceea ce ar fi, dupa socotelile mele cu doua saptamani inainte de pasti (in 2010 atat pastele ortodox cat si cel catolic vor fi in 4 aprile).
Astept sugestii.
Stefan Hogas
Piatra Neamt

[Non-text portions of this message have been removed]

__._,_.___
.

__,_._,___

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages