Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

szkodliwośc wybielania zebów

5 views
Skip to first unread message

LUKAS

unread,
May 28, 2012, 11:30:10 AM5/28/12
to
Witam

Poczytalem troche w necie na temat wybielania i mam pyatnie do osób, ktore
cos wiedzą o wybielaniu, szczególnie o szkodliwosci tego zabiegu. Sa
nakladki firmy Opalescence, sa metody Beyond itd. Wszystko albo wiekszosc
polega na nakladaniu żelu, ktory wnika w strukture zeba, w szkliwo no i
zmienia sie zabarwienie. Nie chce wchodzic w szczegoly co i jak dlaczego,
ale nie moge nigdzie doczytac o szkodliwosci tego procesu na szkliwo. Z
wiadomych przyczyn ciezko to znalezc. Biznes musi się kręcić

Czy ktos ma jakąs wiedzę jak to naprawde jest? Czy czasem szkliwo nie jest
bardzo mocno oslabione i po x latach moze dojsc do znacznie slabszej
odpornosci szkliwa na wszelkie dzialanie mechanicze , typu zgryzienie kosci
itp.

Czy mozna np. powtorzyc proces po tym jak pierwszy nie do konca sie udał lub
efekty byly słabe.


Iwon(k)a

unread,
May 28, 2012, 6:15:43 PM5/28/12
to
"LUKAS" <qwerty...@op.pl> wrote in message
news:4fc39a07$0$1313$6578...@news.neostrada.pl...
wybielanie (wg instrukcji) nie szkodzi szkliwu. Mozna powtorzyc jesli sie
nie podoba kolor po
wybieleniu. Takze zastosuj wg zalecen do danego sposobu,i ciesz sie bialymi
zebami :)

i.

0 new messages