LUKAS
unread,May 28, 2012, 11:30:10 AM5/28/12You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to
Witam
Poczytalem troche w necie na temat wybielania i mam pyatnie do osób, ktore
cos wiedzą o wybielaniu, szczególnie o szkodliwosci tego zabiegu. Sa
nakladki firmy Opalescence, sa metody Beyond itd. Wszystko albo wiekszosc
polega na nakladaniu żelu, ktory wnika w strukture zeba, w szkliwo no i
zmienia sie zabarwienie. Nie chce wchodzic w szczegoly co i jak dlaczego,
ale nie moge nigdzie doczytac o szkodliwosci tego procesu na szkliwo. Z
wiadomych przyczyn ciezko to znalezc. Biznes musi się kręcić
Czy ktos ma jakąs wiedzę jak to naprawde jest? Czy czasem szkliwo nie jest
bardzo mocno oslabione i po x latach moze dojsc do znacznie slabszej
odpornosci szkliwa na wszelkie dzialanie mechanicze , typu zgryzienie kosci
itp.
Czy mozna np. powtorzyc proces po tym jak pierwszy nie do konca sie udał lub
efekty byly słabe.