Polecam tez artykuly:
www.astronautilus.pl/edycje/an14/klimat.htm
http://news.astronet.pl/news.cgi?5081
Ze wzgledu na to, ze najczesciej obserwuje sie je wlasnie w czerwcu i lipcu
- zachecam do dalszych obserwacji, szczegolnie "z aparatem pod pacha" :)
Spektroskopia moze byc nawet cenna naukowo, ze wzgledu na niepelne poznanie
istoty zjawiska.
--
Pozdrawiam
Radoslaw Ziomber
www.astrofizyka.info