Uwaga! To nie jest czcze gadanie fanów filmów science-fiction, a słowa
poważnych badaczy uniwersyteckich. Według nich, piosenki puszczane w kosmos
grożą... wielką wojną z kosmitami. Bo nie możemy być pewni, czy obcy
opacznie nie zrozumieją np. słów Beatlesów "Across the Universe", które
Amerykanie wysłali ostatnio w przestrzeń.
---
A nie mowilem! ;)
--
(STS)
Sola ratio perfecta beatum facit.
Tylko doskonały rozum czyni człowieka szczęśliwym. [Seneka]
Pardon - zrodlo:
http://www.dziennik.pl/nauka/article123128/Naukowcy_ostrzegaja_przed_Beatles
ami.html
Niby dlaczego mieliby atakować ludzi? Po prostu pomieszają ludziom w
głowach i ludzie sami się wyrżną.
Wojny wybuchają z dwóch powodów:
1)Chciwości
2)Nienawiści.
Raczej cała grupa kosmitów nie dostanie nagle obłedu i nie postanowi
postrzelać sobie do ludzi.
Chciwość też odpada, bo co mieliby ludzie, co pożądaliby kosmici?
Ludzkiej wiedzy? Zasobów naturalnych? Skoro podróżują w kosmosie to
znajdą lepsze planety na kopalnie.
Opisy świadków o tym, że kosmici ganiali ich ze ssawkami, sugerują
raczej że ludzie są dobrym materiałem do produkcji niewolników. Dziko
żyjący człowiek jest mało przydatny, bo nie posiada wiedzy potrzebnej
do obsługi urządzeń, za to wyhodowany w słoiku i przeszkolony jest
cennym nabytkiem
> Uwaga! To nie jest czcze gadanie fanów filmów science-fiction, a słowa
> poważnych badaczy uniwersyteckich. Według nich, piosenki puszczane w kosmos
> grożą... wielką wojną z kosmitami. Bo nie możemy być pewni, czy obcy
> opacznie nie zrozumieją np. słów Beatlesów "Across the Universe", które
> Amerykanie wysłali ostatnio w przestrzeń.
Odpręż się. Mamy polityków masowego rażenia. Jakby co, to im podrzucimy
i sami się poddadzą. :)
--
Pozdrawiam
Zakr
mail: http://cerbermail.com/?7YobF6wygo
New antispam project - http://wiki.okopipi.org/wiki/Main_Page
Ale to juz jest dzialanie AKTYWNE, czyli wojna!
>
> Wojny wybuchają z dwóch powodów:
> 1)Chciwości
> 2)Nienawiści.
> Raczej cała grupa kosmitów nie dostanie nagle obłedu i nie postanowi
> postrzelać sobie do ludzi.
Ilu osobiscie znasz kosmitow?
> Chciwość też odpada, bo co mieliby ludzie, co pożądaliby kosmici?
Na przyklad ich niewinne umysly.
> Ludzkiej wiedzy? Zasobów naturalnych? Skoro podróżują w kosmosie to
> znajdą lepsze planety na kopalnie.
A skad wiesz, ile jest lepszych planet?
>
> Opisy świadków o tym, że kosmici ganiali ich ze ssawkami, sugerują
> raczej że ludzie są dobrym materiałem do produkcji niewolników. Dziko
> żyjący człowiek jest mało przydatny, bo nie posiada wiedzy potrzebnej
> do obsługi urządzeń, za to wyhodowany w słoiku i przeszkolony jest
> cennym nabytkiem
A moze chodzi tu o hodowle? Jakas rasa skutecznie nas hoduje, a inna bedzie
wojowac o przejecia nad hodowla kontroli? :)
Niestety - mleko juz sie wylalo. Apokalipsa zbiza sie ... ;)
Pozdrawiam
Tomasz Rojek
>> A nie mowilem! ;)
> STS, nareszcie przemówiłeś :)
W chwilach, gdzy waza sie losy naszej ukochanej Ziemi, nie moge pozostawac w
ukryciu, czy milczec! :)
A BTW - znudzily mi sie juz owce i z przyjemnoscia ogladam smoka ;)
> Niestety - mleko juz sie wylalo. Apokalipsa zbiza sie ... ;)
Nie bądź pesymistą. Może jeszcze zdążą wybudować "Te stadiony"... :)
> Ilu osobiscie znasz kosmitow?
A ilu jest aktywnych polityków? :D
Osobiście to może nie, ale zawsze wiadomo kto....
Aktywnymi bym sie nie martwił. Pytanie, ilu jest radioaktywnych?
R.
> Aktywnymi bym sie nie martwił. Pytanie, ilu jest radioaktywnych?
Raczej toksycznych - wszyscy (zapewne).
Nie odpowiedziales.
> Nie odpowiedziales.
Nie zadałeś mi pytania. Prześledź wątek. :)
Odpowiedziales pytaniem na moje pytanie, wiec nie odpowiedziales na moje
pytanie.
łomatko, facet. Szukasz kosmitów czy zwady ?
Napisz mu na priv a nie upubliczniaj swojej rządzy odpowiedzi.
BR
Jak sie juz doczytales - nie szukam kosmitow, tylko ich sie boje, a wiec -
szukam zwady :>
> Odpowiedziales pytaniem na moje pytanie, wiec nie odpowiedziales na moje
> pytanie.
Prześledź jeszcze raz wątek. :)
>> Jak sie juz doczytales - nie szukam kosmitow, tylko ich sie boje, a
>> wiec - szukam zwady :>
>
> Masz Stasiu uraz po E.T.? ;)
Tak, kobieta o takich inicjalach mnie: zdradzila, okpila, okradla i dlugow
narobila a w grudniu wyszla za maz za najlepszego mojego przyjaciela i
powila mu blizniaki (jedno czarne, drugie biale) ;))
--
Pozdrawiam
Tomasz Rojek
I jak taki kosmita ma się do tego zastosowac? Przyleci swoim ufo i zaparkuje
za domem i będzie chciał się do niego dostac przez tylne drzwi do garażu.
Khem... ;)
Zbyt dosłownie bierzesz sens tych słów :D
--
Pozdrawiam
Tomasz Rojek