Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

WOJNA z kosmitami wisi w powietrzu!

17 views
Skip to first unread message

Stanislaw Sidor

unread,
Feb 15, 2008, 6:04:18 PM2/15/08
to
---
Naukowcy ostrzegają przed Beatlesami

Uwaga! To nie jest czcze gadanie fanów filmów science-fiction, a słowa
poważnych badaczy uniwersyteckich. Według nich, piosenki puszczane w kosmos
grożą... wielką wojną z kosmitami. Bo nie możemy być pewni, czy obcy
opacznie nie zrozumieją np. słów Beatlesów "Across the Universe", które
Amerykanie wysłali ostatnio w przestrzeń.
---

A nie mowilem! ;)

--
(STS)
Sola ratio perfecta beatum facit.
Tylko doskonały rozum czyni człowieka szczęśliwym. [Seneka]

Stanislaw Sidor

unread,
Feb 15, 2008, 6:05:44 PM2/15/08
to
Newsuser "Stanislaw Sidor" <sts_n...@uranos.eu.org> wrote ...

> ---
> Naukowcy ostrzegają przed Beatlesami

Pardon - zrodlo:
http://www.dziennik.pl/nauka/article123128/Naukowcy_ostrzegaja_przed_Beatles
ami.html

MaRa

unread,
Feb 15, 2008, 8:32:36 PM2/15/08
to
On 16 Lut, 00:04, "Stanislaw Sidor" <sts_nos...@uranos.eu.org> wrote:
> ---
> Naukowcy ostrzegają przed Beatlesami
>
> Uwaga! To nie jest czcze gadanie fanów filmów science-fiction, a słowa
> poważnych badaczy uniwersyteckich. Według nich, piosenki puszczane w kosmos
> grożą... wielką wojną z kosmitami.

Niby dlaczego mieliby atakować ludzi? Po prostu pomieszają ludziom w
głowach i ludzie sami się wyrżną.

Wojny wybuchają z dwóch powodów:
1)Chciwości
2)Nienawiści.

Raczej cała grupa kosmitów nie dostanie nagle obłedu i nie postanowi
postrzelać sobie do ludzi.
Chciwość też odpada, bo co mieliby ludzie, co pożądaliby kosmici?
Ludzkiej wiedzy? Zasobów naturalnych? Skoro podróżują w kosmosie to
znajdą lepsze planety na kopalnie.

Opisy świadków o tym, że kosmici ganiali ich ze ssawkami, sugerują
raczej że ludzie są dobrym materiałem do produkcji niewolników. Dziko
żyjący człowiek jest mało przydatny, bo nie posiada wiedzy potrzebnej
do obsługi urządzeń, za to wyhodowany w słoiku i przeszkolony jest
cennym nabytkiem

Zakr

unread,
Feb 16, 2008, 1:48:24 AM2/16/08
to
Stanislaw Sidor pisze:

> Uwaga! To nie jest czcze gadanie fanów filmów science-fiction, a słowa
> poważnych badaczy uniwersyteckich. Według nich, piosenki puszczane w kosmos
> grożą... wielką wojną z kosmitami. Bo nie możemy być pewni, czy obcy
> opacznie nie zrozumieją np. słów Beatlesów "Across the Universe", które
> Amerykanie wysłali ostatnio w przestrzeń.

Odpręż się. Mamy polityków masowego rażenia. Jakby co, to im podrzucimy
i sami się poddadzą. :)

--
Pozdrawiam
Zakr
mail: http://cerbermail.com/?7YobF6wygo
New antispam project - http://wiki.okopipi.org/wiki/Main_Page

Stanislaw Sidor

unread,
Feb 16, 2008, 5:29:14 AM2/16/08
to
Newsuser "MaRa" <rafal...@gmail.com> wrote ...

> On 16 Lut, 00:04, "Stanislaw Sidor" <sts_nos...@uranos.eu.org> wrote:
>> ---
>> Naukowcy ostrzegają przed Beatlesami
> >
>> Uwaga! To nie jest czcze gadanie fanów filmów science-fiction, a słowa
>> poważnych badaczy uniwersyteckich. Według nich, piosenki puszczane w
>> kosmos grożą... wielką wojną z kosmitami.
>
> Niby dlaczego mieliby atakować ludzi? Po prostu pomieszają ludziom w
> głowach i ludzie sami się wyrżną.

Ale to juz jest dzialanie AKTYWNE, czyli wojna!

>
> Wojny wybuchają z dwóch powodów:
> 1)Chciwości
> 2)Nienawiści.


> Raczej cała grupa kosmitów nie dostanie nagle obłedu i nie postanowi
> postrzelać sobie do ludzi.

Ilu osobiscie znasz kosmitow?

> Chciwość też odpada, bo co mieliby ludzie, co pożądaliby kosmici?

Na przyklad ich niewinne umysly.

> Ludzkiej wiedzy? Zasobów naturalnych? Skoro podróżują w kosmosie to
> znajdą lepsze planety na kopalnie.

A skad wiesz, ile jest lepszych planet?

>
> Opisy świadków o tym, że kosmici ganiali ich ze ssawkami, sugerują
> raczej że ludzie są dobrym materiałem do produkcji niewolników. Dziko
> żyjący człowiek jest mało przydatny, bo nie posiada wiedzy potrzebnej
> do obsługi urządzeń, za to wyhodowany w słoiku i przeszkolony jest
> cennym nabytkiem


A moze chodzi tu o hodowle? Jakas rasa skutecznie nas hoduje, a inna bedzie
wojowac o przejecia nad hodowla kontroli? :)

Stanislaw Sidor

unread,
Feb 16, 2008, 5:30:17 AM2/16/08
to
Newsuser "Zakr" <ad...@e-mail.w.stopce> wrote ...

> Stanislaw Sidor pisze:
>
>> Uwaga! To nie jest czcze gadanie fanów filmów science-fiction, a słowa
>> poważnych badaczy uniwersyteckich. Według nich, piosenki puszczane w
>> kosmos grożą... wielką wojną z kosmitami. Bo nie możemy być pewni, czy
>> obcy opacznie nie zrozumieją np. słów Beatlesów "Across the Universe",
>> które Amerykanie wysłali ostatnio w przestrzeń.
>
> Odpręż się. Mamy polityków masowego rażenia. Jakby co, to im podrzucimy
> i sami się poddadzą. :)

Niestety - mleko juz sie wylalo. Apokalipsa zbiza sie ... ;)

Tomasz Rojek

unread,
Feb 16, 2008, 6:12:00 AM2/16/08
to
> A nie mowilem! ;)
STS, nareszcie przemówiłeś :)

Pozdrawiam

Tomasz Rojek


Stanislaw Sidor

unread,
Feb 16, 2008, 6:20:54 AM2/16/08
to
Newsuser "Tomasz Rojek" <ti...@poczta.onet.pl> wrote ...

>> A nie mowilem! ;)
> STS, nareszcie przemówiłeś :)

W chwilach, gdzy waza sie losy naszej ukochanej Ziemi, nie moge pozostawac w
ukryciu, czy milczec! :)
A BTW - znudzily mi sie juz owce i z przyjemnoscia ogladam smoka ;)

Zakr

unread,
Feb 16, 2008, 1:13:56 PM2/16/08
to
Stanislaw Sidor pisze:

> Niestety - mleko juz sie wylalo. Apokalipsa zbiza sie ... ;)

Nie bądź pesymistą. Może jeszcze zdążą wybudować "Te stadiony"... :)

Zakr

unread,
Feb 16, 2008, 1:15:56 PM2/16/08
to
Stanislaw Sidor pisze:

> Ilu osobiscie znasz kosmitow?

A ilu jest aktywnych polityków? :D
Osobiście to może nie, ale zawsze wiadomo kto....

"Rokita, Diabeł Polny"

unread,
Feb 17, 2008, 1:37:15 PM2/17/08
to
Zakr napisał(a):

> Stanislaw Sidor pisze:
>
>> Ilu osobiscie znasz kosmitow?
>
> A ilu jest aktywnych polityków? :D
> Osobiście to może nie, ale zawsze wiadomo kto....
>

Aktywnymi bym sie nie martwił. Pytanie, ilu jest radioaktywnych?

R.

Sky

unread,
Feb 17, 2008, 1:40:03 PM2/17/08
to

Użytkownik "Rokita, Diabeł Polny" <rokita...@hell.pl> napisał w wiadomości news:fp9v8p$4tl$1...@nemesis.news.tpi.pl...
Zapewne ci znani z radiamaryja ;)

Zakr

unread,
Feb 17, 2008, 3:06:34 PM2/17/08
to
Rokita, Diabeł Polny pisze:

> Aktywnymi bym sie nie martwił. Pytanie, ilu jest radioaktywnych?

Raczej toksycznych - wszyscy (zapewne).

Stanislaw Sidor

unread,
Feb 17, 2008, 5:44:56 PM2/17/08
to
Newsuser "Zakr" <ad...@e-mail.w.stopce> wrote ...
> Stanislaw Sidor pisze:
>
>> Ilu osobiscie znasz kosmitow?
>
> A ilu jest aktywnych polityków? :D
> Osobiście to może nie, ale zawsze wiadomo kto....

Nie odpowiedziales.

Zakr

unread,
Feb 18, 2008, 12:52:36 PM2/18/08
to
Stanislaw Sidor pisze:

> Nie odpowiedziales.

Nie zadałeś mi pytania. Prześledź wątek. :)

Stanislaw Sidor

unread,
Feb 18, 2008, 3:26:00 PM2/18/08
to
Newsuser "Zakr" <ad...@e-mail.w.stopce> wrote ...
> Stanislaw Sidor pisze:
>
>> Nie odpowiedziales.
>
> Nie zadałeś mi pytania. Prześledź wątek. :)

Odpowiedziales pytaniem na moje pytanie, wiec nie odpowiedziales na moje
pytanie.

Grzegorz

unread,
Feb 18, 2008, 5:24:23 PM2/18/08
to
> Odpowiedziales pytaniem na moje pytanie, wiec nie odpowiedziales na moje
> pytanie.

łomatko, facet. Szukasz kosmitów czy zwady ?
Napisz mu na priv a nie upubliczniaj swojej rządzy odpowiedzi.

BR

Stanislaw Sidor

unread,
Feb 18, 2008, 5:33:51 PM2/18/08
to
Newsuser "Grzegorz" <ram...@op.pl> wrote ...

Jak sie juz doczytales - nie szukam kosmitow, tylko ich sie boje, a wiec -
szukam zwady :>

Sky

unread,
Feb 18, 2008, 6:00:27 PM2/18/08
to

Użytkownik "Stanislaw Sidor" <sts_n...@uranos.eu.org> napisał w wiadomości news:fpd0jp$tuu$1...@srv.cyf-kr.edu.pl...
> Newsuser "Grzegorz" <ram...@op.pl> wrote ...
> >> Odpowiedziales pytaniem na moje pytanie, wiec nie odpowiedziales na moje
> >> pytanie.
> >
> > łomatko, facet. Szukasz kosmitów czy zwady ?
> > Napisz mu na priv a nie upubliczniaj swojej rządzy odpowiedzi.
>
> Jak sie juz doczytales - nie szukam kosmitow, tylko ich sie boje, a wiec -
> szukam zwady :>

Masz Stasiu uraz po E.T.? ;)

Zakr

unread,
Feb 19, 2008, 1:42:23 PM2/19/08
to
Stanislaw Sidor pisze:

> Odpowiedziales pytaniem na moje pytanie, wiec nie odpowiedziales na moje
> pytanie.

Prześledź jeszcze raz wątek. :)

Stanislaw Sidor

unread,
Feb 19, 2008, 5:11:41 PM2/19/08
to
Newsuser "Sky" <sky...@op.pl> wrote ...

>> Jak sie juz doczytales - nie szukam kosmitow, tylko ich sie boje, a
>> wiec - szukam zwady :>
>
> Masz Stasiu uraz po E.T.? ;)

Tak, kobieta o takich inicjalach mnie: zdradzila, okpila, okradla i dlugow
narobila a w grudniu wyszla za maz za najlepszego mojego przyjaciela i
powila mu blizniaki (jedno czarne, drugie biale) ;))

Sky

unread,
Feb 19, 2008, 6:31:51 PM2/19/08
to

Użytkownik "Stanislaw Sidor" <sts_n...@uranos.eu.org> napisał w wiadomości news:fpfjm4$llg$1...@srv.cyf-kr.edu.pl...
> Newsuser "Sky" <sky...@op.pl> wrote ...
>
> >> Jak sie juz doczytales - nie szukam kosmitow, tylko ich sie boje, a
> >> wiec - szukam zwady :>
> >
> > Masz Stasiu uraz po E.T.? ;)
>
> Tak, kobieta o takich inicjalach mnie: zdradzila, okpila, okradla i dlugow
> narobila a w grudniu wyszla za maz za najlepszego mojego przyjaciela i
> powila mu blizniaki (jedno czarne, drugie biale) ;))

Więc jednak cię [w połowie] kochała.
On jest murzynem czy ty? ;)

tik...@yahoo.com

unread,
Feb 28, 2008, 9:10:49 AM2/28/08
to
kosmici nie są tacy głupi żeby przejmowac się słowami jakiś głupich piosenek
:-) jakieś tam grupy sprzed 100 lat


Tomasz Rojek

unread,
Feb 28, 2008, 12:39:21 PM2/28/08
to
> kosmici nie są tacy głupi żeby przejmowac się słowami jakiś głupich
> piosenek :-) jakieś tam grupy sprzed 100 lat
Jakby im wysłano "Whole lotta love" Zeppelinów, to na pewno by się odezwali
na taki przekaz. Obok tego kawałka nie da się przejść obojętnie :)
Szczególnie gdy Robert Plant wyje "I wanna be your backdoor man!" ;)

--
Pozdrawiam

Tomasz Rojek


GiveMeHug Inc.

unread,
Feb 29, 2008, 8:02:27 AM2/29/08
to
> Szczególnie gdy Robert Plant wyje "I wanna be your backdoor man!" ;)

I jak taki kosmita ma się do tego zastosowac? Przyleci swoim ufo i zaparkuje
za domem i będzie chciał się do niego dostac przez tylne drzwi do garażu.


Tomasz Rojek

unread,
Feb 29, 2008, 9:37:56 AM2/29/08
to

Khem... ;)
Zbyt dosłownie bierzesz sens tych słów :D

--
Pozdrawiam

Tomasz Rojek


0 new messages