Ja w każdym razie jadę i innych tez zachęcam. A jeśli ktoś nie był rok temu
w Warszawie, to już na pewno powinien jechać.
marekz
A znasz program?
--
(STS)
Sola ratio perfecta beatum facit.
Tylko doskonały rozum czyni człowieka szczęśliwym. [Seneka]
> A znasz program?
Pewnie ze znam:
wyklady i dyskusje
spotkanie integracyjne
wyklady i dyskusje
integracja w podgrupach
:)
Bardziej szczegolowy pojawi sie zapewne za okolo tydzien, ale powiem ci, ze
wysokim poziomem SOWA I rok temu bylem mega-zaskoczony. W Szczecinie moze
byc trudno to powtorzyc, ale mysle, ze i tak bedzie interesujaco. Rozwazam
jechanie pociagiem, bo to jednak kawal drogi na samochod, a samolotu
bezposredniego ni ma.
marekz