On Thu, 24 May 2012 11:40:45 +0200
"Michał \"Mhrok\" Kalida" <
mh...@mhroczny.eu> wrote:
> Witajcie,
> z tego co zauważam dużo ludzi bywających czasem na Masach czasem
> zapomina o tym, że to już ostatni piątek. Także przypominam. Patrząc na
> pogodę będzie nas jutro wyjątkowo dużo. ;)
w Dzień Ręcznika. Pamiętajcie, żeby mieć swój ręcznik i nie