Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

wykorzystanie wzmacniaczaStereow aparaturze 6 kanałowej

5 views
Skip to first unread message

TakiSobieKtuś

unread,
Feb 17, 2011, 8:18:49 AM2/17/11
to
Witam!

Mam następujący problem. Mam średniej klasy sprzęt Surround (6 kanałów) i
całkiem niezły wzmacniacz Technicsa, tyle, że stereofoniczny. Zastanawiam
się, jak tą aparaturę podłączyć, tak, żeby w miarę mozliwości wydobyć
maximum dźwięku bez utraty jakości (i nie zaniedbywać pozostałych kanałów).
Myslałem, żeby to
podpiąć na L/R Stereo do wzmacniacza 5.1 (jest dupiaty i słaby) , ale wtedy
może się okazać, że pozostałę kanały będą
właściwie wogóle nie słyszalne. macie jakieś pomysły jak to rozwiązać?

Pozdrawiam, M.
--
http://forum.gazeta.pl/forum/f,338,Pszczyna.html


0 new messages