Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Expose Donka

4 views
Skip to first unread message

Yzedef

unread,
Nov 17, 2011, 2:49:09 PM11/17/11
to
Jutro nasz premier wygłosi bardzo ważne Expose, jak myślicie będzie padał
śnieg ?


MW

unread,
Nov 18, 2011, 6:23:38 PM11/18/11
to
W dniu 11/17/11 8:49 PM, Yzedef pisze:
> Jutro nasz premier wygłosi bardzo ważne Expose, jak myślicie będzie padał
> śnieg ?
zaleje i zamiecie.

ikov

unread,
Nov 24, 2011, 2:16:10 AM11/24/11
to
W dniu 2011-11-19 00:23, MW pisze:
Pod dywan.

Jakub Danecki

unread,
Nov 26, 2011, 12:20:17 PM11/26/11
to
Będzie Bied-(R)-Donka.

ikov

unread,
Nov 28, 2011, 2:59:42 AM11/28/11
to
W dniu 2011-11-26 18:20, Jakub Danecki pisze:
Istnieje opcja Bied-(R)-Onia

Jakub Danecki

unread,
Dec 2, 2011, 4:57:14 PM12/2/11
to
Onia się nie zgazam.

ikov

unread,
Dec 5, 2011, 2:22:20 AM12/5/11
to
W dniu 2011-12-02 22:57, Jakub Danecki pisze:
Nikt się Ciebie o to nie putin.

Jakub Danecki

unread,
Dec 5, 2011, 6:23:32 PM12/5/11
to
Ale za to na Ciebie sarkozi ;P
0 new messages