Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Jaka jest srednia cena ogrzewania centralnego za m szesc. W-wa?

0 views
Skip to first unread message

aga1_23...@gazeta.pl

unread,
May 13, 2008, 6:16:48 AM5/13/08
to
Na rachunku mam 31,85 zł za m szesc? Zarzadcą jest jeszcze developer, nie
jestem zorientowana czy taka cena to norma czy ceny sa podwyzszone?
Prosze o dpowiedzi

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Maverick

unread,
May 13, 2008, 6:24:42 AM5/13/08
to
aga1_23...@gazeta.pl pisze:

> Na rachunku mam 31,85 zł za m szesc? Zarzadcą jest jeszcze developer, nie
> jestem zorientowana czy taka cena to norma czy ceny sa podwyzszone?
> Prosze o dpowiedzi
>

Ja za kawalerke 28m2 place 180pln czynszu (calosc, lacznie z
ogrzewaniem). Nie pamietam teraz ile z tego idzie na ogrzewanie, ale nie
wiecej niz polowa - czyli max 100 pln

W-wa - Sluzewiec (okolice Galerii Mokotow)

--
Regards,
Maverick
PMS+ PJ S+ p M- W- P+:++ X+ L+ B++ M(+) Z++ T- W CB
Nissan Bluebird - niepelnoletni

MK

unread,
May 13, 2008, 6:59:00 AM5/13/08
to
aga1_23...@gazeta.pl wrote:
> Na rachunku mam 31,85 zł za m szesc? Zarzadcą jest jeszcze developer, nie
> jestem zorientowana czy taka cena to norma czy ceny sa podwyzszone?
> Prosze o dpowiedzi
>
Czyli dla mieszkania 60m2 - 5tys zl ?
Ja za takie place ok. 1000zl/rok za c.o.

aga1_23...@gazeta.pl

unread,
May 13, 2008, 11:06:35 AM5/13/08
to
MK <mar...@o2.pl> napisał(a):

Nie! rozliczenie ogrzewania w moim bloku jest podane w metrach szesciennych.
Na grzejnikach sa liczniki.
Interesuje mnie jaką cene za m szesc. maja inni lokatorzy.

Maverick

unread,
May 13, 2008, 11:56:56 AM5/13/08
to
aga1_23...@gazeta.pl pisze:

> MK <mar...@o2.pl> napisał(a):
>
>> aga1_23...@gazeta.pl wrote:
>>> Na rachunku mam 31,85 zł za m szesc? Zarzadcą jest jeszcze developer, nie
>>> jestem zorientowana czy taka cena to norma czy ceny sa podwyzszone?
>>> Prosze o dpowiedzi
>>>
>> Czyli dla mieszkania 60m2 - 5tys zl ?
>> Ja za takie place ok. 1000zl/rok za c.o.
>
> Nie! rozliczenie ogrzewania w moim bloku jest podane w metrach szesciennych.
> Na grzejnikach sa liczniki.
> Interesuje mnie jaką cene za m szesc. maja inni lokatorzy.
>
m3 czego? jakie to jest ogrzewanie (bo moze olejowe , wtedy m3 zuzytego
oleju itp - ale to zbyt tanio wychodzi)

Co mierza te liczniki? jak jest ten stan licznika przeliczany na oplate?
Wiecej szczegolow, bo nikt tu nie jest wrozka (chyba)

Jacek P.

unread,
May 14, 2008, 4:03:57 AM5/14/08
to
> Na rachunku mam 31,85 zł za m szesc? Zarzadcą jest jeszcze developer, nie
> jestem zorientowana czy taka cena to norma czy ceny sa podwyzszone?
> Prosze o dpowiedzi
>
A nie jest to cena ogrzania m^3 wody użytkowej? Bo za ciepło ogrzewanie to
się mierzy zazwyczaj w GJ, ale to pewnie różnie jest w zależności od
zastosowanych mierników/liczników.


aga1_23...@gazeta.pl

unread,
May 14, 2008, 4:29:05 AM5/14/08
to
Maverick <krzysztof...@NIEeta.pl> napisał(a):

> aga1_23...@gazeta.pl pisze:
> > MK <mar...@o2.pl> napisał(a):
> >
> >> aga1_23...@gazeta.pl wrote:
> >>> Na rachunku mam 31,85 zł za m szesc? Zarzadcą jest jeszcze developer,
nie
> >>> jestem zorientowana czy taka cena to norma czy ceny sa podwyzszone?
> >>> Prosze o dpowiedzi
> >>>
> >> Czyli dla mieszkania 60m2 - 5tys zl ?
> >> Ja za takie place ok. 1000zl/rok za c.o.
> >
> > Nie! rozliczenie ogrzewania w moim bloku jest podane w metrach
szesciennych.
> > Na grzejnikach sa liczniki.
> > Interesuje mnie jaką cene za m szesc. maja inni lokatorzy.
> >
> m3 czego? jakie to jest ogrzewanie (bo moze olejowe , wtedy m3 zuzytego
> oleju itp - ale to zbyt tanio wychodzi)
>
> Co mierza te liczniki? jak jest ten stan licznika przeliczany na oplate?
> Wiecej szczegolow, bo nikt tu nie jest wrozka (chyba)
>

Sorry, zuzycie m3 podgrzewanej wody do cenralnego ogrzewania. Jest licznik,
a na grzejnikach sa termostaty.

0 new messages