--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
Ja za kawalerke 28m2 place 180pln czynszu (calosc, lacznie z
ogrzewaniem). Nie pamietam teraz ile z tego idzie na ogrzewanie, ale nie
wiecej niz polowa - czyli max 100 pln
W-wa - Sluzewiec (okolice Galerii Mokotow)
--
Regards,
Maverick
PMS+ PJ S+ p M- W- P+:++ X+ L+ B++ M(+) Z++ T- W CB
Nissan Bluebird - niepelnoletni
Nie! rozliczenie ogrzewania w moim bloku jest podane w metrach szesciennych.
Na grzejnikach sa liczniki.
Interesuje mnie jaką cene za m szesc. maja inni lokatorzy.
Co mierza te liczniki? jak jest ten stan licznika przeliczany na oplate?
Wiecej szczegolow, bo nikt tu nie jest wrozka (chyba)
> aga1_23...@gazeta.pl pisze:
> > MK <mar...@o2.pl> napisał(a):
> >
> >> aga1_23...@gazeta.pl wrote:
> >>> Na rachunku mam 31,85 zł za m szesc? Zarzadcą jest jeszcze developer,
nie
> >>> jestem zorientowana czy taka cena to norma czy ceny sa podwyzszone?
> >>> Prosze o dpowiedzi
> >>>
> >> Czyli dla mieszkania 60m2 - 5tys zl ?
> >> Ja za takie place ok. 1000zl/rok za c.o.
> >
> > Nie! rozliczenie ogrzewania w moim bloku jest podane w metrach
szesciennych.
> > Na grzejnikach sa liczniki.
> > Interesuje mnie jaką cene za m szesc. maja inni lokatorzy.
> >
> m3 czego? jakie to jest ogrzewanie (bo moze olejowe , wtedy m3 zuzytego
> oleju itp - ale to zbyt tanio wychodzi)
>
> Co mierza te liczniki? jak jest ten stan licznika przeliczany na oplate?
> Wiecej szczegolow, bo nikt tu nie jest wrozka (chyba)
>
Sorry, zuzycie m3 podgrzewanej wody do cenralnego ogrzewania. Jest licznik,
a na grzejnikach sa termostaty.