Sa takie rozwiazania?
Z tego co widze, niektore kasetonowce maja opcje wtlaczania powietrza z
zewnatrz. Ale ja nie mam podwieszanego sufitu...
WR
> rozwiazanie gdy agregat zostanie umieszczony na dachu, druga czesc w
> mieszkaniu, ale bedzie funkcja nawiewu i schladzania powietrza z zewnatrz.
nawiew z zewnątrz to wentylacja i tego typu klimatyzatory są w budynkach
biurowych - nawiew swiezego powietrza schlodzonego. Klima domowa chłodzi
powietrzem z wnętrza mieszkania
> Planuje spac przy zamknietych oknach z wlaczona klimatyzacja, a nie
> toleruje
> spania bez naplywu swiezego (nowego) powietrza. Samo oczyszczanie itp. juz
> zuzytego powietrza mnie nie interesuje :>
Nie wiem po co spać przy klimatyzacji, nie zauważyłem takiej potrzeby. Jak
schłodzisz przed nocą to w nocy jest komfortowo
--
http://galerkiwnetrz.pl/klimatyzacja.html
Tak, to wiem. Pytalem o alternatywne rozwiazania klimatyzacji do mieszkan.
> Nie wiem po co spać przy klimatyzacji, nie zauważyłem takiej potrzeby.
No to mam inne potrzeby. Moze dlatego, ze nie wstaje o 5.00 rano do fabryki.
pozdr
WR
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
> No to mam inne potrzeby. Moze dlatego, ze nie wstaje o 5.00 rano do
> fabryki.
a miałeś kiedyś klimę i spałeś z włączoną klimą?
-----
> spałeś z włączoną klimą?
Tak:
http://www.daikin.pl/products/for_your_home/ururusarara/default.jsp
--
pozdr. Jerzy