Juz z budowa jestem tak daleko, ze podlaczam pralke.
W zwiazku z tym pytanie jak podlaczyc waz odplywowy pralki (AEG 62840) do
syfonu podtynkowego?
Tzn waz na zakonczeniu ma taka gumowa uszczelke pasuje do srodka rury
syfonu - srednicy ok 3 cm. Rura syfonu jest z gwintem, waz odplywowy pralki
nie ma gwintu i pasuje wsadzony do srodka.
Niestety wchodzi tylko na jakies 3 cm i wczoraj podczas pompowania waz
wylecial z syfonu.
Nie wiem czy stosuje sie jakas uszczelka nagwintowana do nabycie w
marketach?
Czy owija sie ta jakas tasma izolacyjna?
pzdr
mar
prawdopodobnie w syfonie brakuje końcówki do podłączenia węża, którą
właśnie się przykręca, cały syfon powinien wyglądać tak:
http://www.grekon.pl/oferta/osprzet_i_syfony/syfony_umywalkowe/syfon_pralki_podtynkowy.jpg
gumowy koniec węża nakładasz na tę fajkę skierowaną do dołu i
dodatkowo możesz zacisnąć opaską:
http://merlin.pl/Opaska-zaciskowa-10-16-mm-1-2-2-szt,images,23,5904842727314.jpg
--
robert
pzdr
mar
A jakby w sklepie nie wiedzieli o co chodzi to pytaj o "cybant" :)
MaW
cybant to ten srebrny pierscien opinajacy ;)
mar