ZbyszekZ <
zbys...@gmail.com> napisał(a):
> W dniu pi=B1tek, 25 maja 2012 09:27:35 UTC+2 u=BFytkownik Andy Niwinski
nap=
> isa=B3:
> > "ZbyszekZ" <
zbys...@gmail.com> schrieb im Newsbeitrag=20
> > news:4a30b66d-2ced-475c...@googlegroups.com...
> > Co to mo=BFe by=E6, a w=B3a=B6ciwie czym to tru=E6/p=B3oszy=E6?
> > Mi=EAdzy kostkami pojawiaj=B1 si=EA takie mni kopczyki kreta. Jak
pogrzeb=
> a=E6 to=20
> > jest dziurka tak ze 3-4 milmetry =B6rednicy, a g=B3=EAboka (pewnie jaki=
> =B6 kana=B3).
> > Jaka=B6 idea?
> >=20
> > A nie mr=F3wki?
>
> Mr=F3wki chyba nie. Faktem jest =BFe te kopczyki wygl=B1daj=B1 podobnie,
al=
> e mr=F3wki zwykle by=B3o wida=E6 (mo=BFe to odmiana Ninja). Poza tym zacz=
> =B1=B3em od posypania trutk=B1 na mr=F3wki (do tej pory skutecznie
dzia=B3a=
> =B3a) a nowe =B6lady cholerstwa si=EA pojawiaj=B1.
>
Bakterie..??
> --=20
> ZZ@private
--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl ->
http://www.gazeta.pl/usenet/