Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Videofon - jaki?

1 view
Skip to first unread message

Maverick

unread,
Jul 5, 2009, 1:51:08 PM7/5/09
to
Jaki mozecie polecic videofon - do zastosowania jako domofon. Odleglosc
od domu ok 40-50m, kable (skretka komputerowa?) bedzie wkopany w ziemie
- wifi odpadaja. Przy furtce bedzie jakas latarnia (lub inne zrodlo
swiatla) - wiec cos bedzie widac (powinno byc ...).

Ograniczenia:
cena - w miare tanie.
wielkosc panelu - na zewnatrz musi byc max 8-9cm (93mm max z mocowaniem)

Co mozecie doradzic?

0 new messages