post dotyczy trochę bardziej sytuacji panujacej na tym polu w Polsce.
Zapewne Ci, którzy zetknęli się z cyberpunkiem, czy chociażby z muzyką
K.Staszewskiego ;P "Ostateczny Krach Systemu Korporacji" znają to pojęcie
i doskonale rozumieją zagrożenia płynące z istnieniem na rynku molochów
gospodarczych (Syndykatów).
Sytuacja gospodarczo-polityczna zaczyna coraz bardziej kolejne.
świat na różne warstwy, ogólny kryzys sprzyja łączeniu się pojedyńczych
przedsiębiorców w silniejsze grupy. Rynkowy monopol może prowadzić do
przejmowania kontroli nawet nad całymi krajami.
Istnienie korporacji jest czymś oczywistym i niebezpiecznym.
Na sobotnim spotkaniu na Foksal Pan J.Kaczyński przedstawił
projekt ustawy anty-korporacyjnej skonstruowany przez PiS.
Projekt w zamiarze w pierwszej kolejności ma ukrócić korupcję i matactwo
w kręgach adwokackich. Otworzyć możliwości ludziom mającym doskonałe
predyspozycję a nie mogących się przebić przez struktury, które przez
lata umacniają pozycję wybranych jednostek.
Gorąco zachęcam zainteresowanych sytuacją na świecie
(jako żywo zbliżającą się do wizji z roku 2025) do zapoznania się z jego
treścią.
pozdrawiam
The Black
www.ayan.neostrada.pl
Jak ty chcesz walczyc z korporacjami skoro nie jestes w stanei zrozumiec
jednej tak prostej zeczy:
NIE CHCEMY TU TWOICH OF TOPICOW.
/j
>Jak ty chcesz walczyc z korporacjami skoro nie jestes w stanei zrozumiec
>jednej tak prostej zeczy:
>NIE CHCEMY TU TWOICH OF TOPICOW.
1. OFF-, nie "OF"...
2. Wez mu nie odpowiadaj.
--
Gargoyle
Badz czujny wobec wroga narodu
> Jak ty chcesz walczyc z korporacjami skoro nie jestes w stanei zrozumiec
> jednej tak prostej zeczy:
To akurat nie Twój interes.
> NIE CHCEMY TU TWOICH OF TOPICOW.
> /j
Kim są "MY" ?
Nie przyjmuje do świadomości sytuacji
w której na grupie znajdują się jedynie opryskliwi, ograniczeni
i przede wszystkim nie wychowani ludzie Twojego pokroju.
Poza tym na tą grupę mają wgląd ludzie spoza grona stałych bywalców,
więc nie uogólniaj.
pilnuj swojego ukochanego schematu Jet, życie będzie prostsze i szybciej ci
zleci.
Pozdrawiam i Ubolewam
The Black
> Kim są "MY"?
no MY. JA, ON, ONI, ONA, ONO. MY!
> Nie przyjmuje do świadomości sytuacji
> w której na grupie znajdują się jedynie opryskliwi, ograniczeni
> i przede wszystkim nie wychowani ludzie Twojego pokroju.
kazdy ocenia wedle siebie. wedlug mnie to co opisales, bardziej pasuje do
ciebie.
> Poza tym na tą grupę mają wgląd ludzie spoza grona stałych bywalców,
> więc nie uogólniaj.
nie znaczy to ze nie musza dostosowywac sie do zasad.
> Pozdrawiam i Ubolewam
nad swoja glupota chyba.
--
PaRaGaS
Veni, Vidi, Nihil Novi...
GG = 1184355 / par...@astercity.net
Moj Spis Anime - http://www.PaRaGaS.prv.pl
> (...)
> pilnuj swojego ukochanego schematu Jet, życie będzie
prostsze i szybciej ci
> zleci.
ROTFL! Punkt dla czarnego (:
> Pozdrawiam i Ubolewam
> The Black
--
.eru
erufiku - at - w.pl < alias
gg > 2266275
Szafa gra: MOR W.A - UNOSZE GLOWE