Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

OT: dla znawców tematu korporacji (cyberpunk 2025)

4 views
Skip to first unread message

The Black

unread,
Mar 17, 2003, 9:19:20 AM3/17/03
to
Witam....

post dotyczy trochę bardziej sytuacji panujacej na tym polu w Polsce.
Zapewne Ci, którzy zetknęli się z cyberpunkiem, czy chociażby z muzyką
K.Staszewskiego ;P "Ostateczny Krach Systemu Korporacji" znają to pojęcie
i doskonale rozumieją zagrożenia płynące z istnieniem na rynku molochów
gospodarczych (Syndykatów).
Sytuacja gospodarczo-polityczna zaczyna coraz bardziej kolejne.
świat na różne warstwy, ogólny kryzys sprzyja łączeniu się pojedyńczych
przedsiębiorców w silniejsze grupy. Rynkowy monopol może prowadzić do
przejmowania kontroli nawet nad całymi krajami.

Istnienie korporacji jest czymś oczywistym i niebezpiecznym.

Na sobotnim spotkaniu na Foksal Pan J.Kaczyński przedstawił
projekt ustawy anty-korporacyjnej skonstruowany przez PiS.
Projekt w zamiarze w pierwszej kolejności ma ukrócić korupcję i matactwo
w kręgach adwokackich. Otworzyć możliwości ludziom mającym doskonałe
predyspozycję a nie mogących się przebić przez struktury, które przez
lata umacniają pozycję wybranych jednostek.

Gorąco zachęcam zainteresowanych sytuacją na świecie
(jako żywo zbliżającą się do wizji z roku 2025) do zapoznania się z jego
treścią.

pozdrawiam
The Black
www.ayan.neostrada.pl

Rafal Piasek

unread,
Mar 17, 2003, 9:53:17 AM3/17/03
to

Użytkownik "The Black" <tom...@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości
news:b54lhg$lb$1...@atlantis.news.tpi.pl...
> Witam....

Jak ty chcesz walczyc z korporacjami skoro nie jestes w stanei zrozumiec
jednej tak prostej zeczy:
NIE CHCEMY TU TWOICH OF TOPICOW.
/j


Gargoyle

unread,
Mar 17, 2003, 11:48:31 AM3/17/03
to
Rafal Piasek wrote:

>Jak ty chcesz walczyc z korporacjami skoro nie jestes w stanei zrozumiec
>jednej tak prostej zeczy:
>NIE CHCEMY TU TWOICH OF TOPICOW.

1. OFF-, nie "OF"...
2. Wez mu nie odpowiadaj.
--
Gargoyle

Badz czujny wobec wroga narodu

The Black

unread,
Mar 18, 2003, 4:17:27 AM3/18/03
to
Witam

> Jak ty chcesz walczyc z korporacjami skoro nie jestes w stanei zrozumiec
> jednej tak prostej zeczy:

To akurat nie Twój interes.

> NIE CHCEMY TU TWOICH OF TOPICOW.
> /j

Kim są "MY" ?
Nie przyjmuje do świadomości sytuacji
w której na grupie znajdują się jedynie opryskliwi, ograniczeni
i przede wszystkim nie wychowani ludzie Twojego pokroju.

Poza tym na tą grupę mają wgląd ludzie spoza grona stałych bywalców,
więc nie uogólniaj.

pilnuj swojego ukochanego schematu Jet, życie będzie prostsze i szybciej ci
zleci.

Pozdrawiam i Ubolewam
The Black


PaRaGaS

unread,
Mar 18, 2003, 8:57:09 AM3/18/03
to
The Black <tom...@poczta.onet.pl> wrote:

> Kim są "MY"?

no MY. JA, ON, ONI, ONA, ONO. MY!

> Nie przyjmuje do świadomości sytuacji
> w której na grupie znajdują się jedynie opryskliwi, ograniczeni
> i przede wszystkim nie wychowani ludzie Twojego pokroju.

kazdy ocenia wedle siebie. wedlug mnie to co opisales, bardziej pasuje do
ciebie.

> Poza tym na tą grupę mają wgląd ludzie spoza grona stałych bywalców,
> więc nie uogólniaj.

nie znaczy to ze nie musza dostosowywac sie do zasad.

> Pozdrawiam i Ubolewam

nad swoja glupota chyba.

--
PaRaGaS
Veni, Vidi, Nihil Novi...
GG = 1184355 / par...@astercity.net
Moj Spis Anime - http://www.PaRaGaS.prv.pl

eref

unread,
Mar 20, 2003, 5:56:28 PM3/20/03
to

The Black <tom...@poczta.onet.pl> wrote in message
news:b56o7f$lsr$1...@atlantis.news.tpi.pl...

> (...)


> pilnuj swojego ukochanego schematu Jet, życie będzie
prostsze i szybciej ci
> zleci.

ROTFL! Punkt dla czarnego (:

> Pozdrawiam i Ubolewam
> The Black

--
.eru
erufiku - at - w.pl < alias
gg > 2266275
Szafa gra: MOR W.A - UNOSZE GLOWE

0 new messages