W dniu wczorajszym (26.09) ok. 17-tej zauważyłem w Czeladzi przegubowego
Ikarusa na linii 911. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie malowanie
jasno-czerwono - kremowe, czyli normalnie lata 80-te. Numer boczny (176)
miał namalowany za pomocą charakterystycznego katowickiego szablonu sprzed
lat, napis PKM Katowice również. O co chodzi? Jakiś powrót z głębokich
krzaków, a może egzemplarz historyczny?
Pozdrawiam,
Grzegorz Kapusta
Egzemplarz jest mało historyczny w szczegółach, ma tylko takie malowanie -
po prostu kierowca-miłośnik (były prezes KMTM zresztą) załatwił sobie
takie coś. A numerki są naklejane z folii, nie malowane niestety ;-)
Refleks szachisty, spostrzegawczosc kreta i bystrosc kombinerek :)
Polecam odwiedzic:
http://transport.asi.pwr.wroc.pl/autobusy.php?s=15&nr=1561&ticket=69
--
Kon jaki jest kazdy widzi / widzial i tyle.
> Refleks szachisty, spostrzegawczosc kreta i bystrosc kombinerek :)
Dobrze mówi, lać mu wódki :D