Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

[GOP] Muzealne malowanie Ikarusa?

1 view
Skip to first unread message

Grzegorz Kapusta

unread,
Sep 27, 2006, 6:59:16 AM9/27/06
to
Witam,

W dniu wczorajszym (26.09) ok. 17-tej zauważyłem w Czeladzi przegubowego
Ikarusa na linii 911. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie malowanie
jasno-czerwono - kremowe, czyli normalnie lata 80-te. Numer boczny (176)
miał namalowany za pomocą charakterystycznego katowickiego szablonu sprzed
lat, napis PKM Katowice również. O co chodzi? Jakiś powrót z głębokich
krzaków, a może egzemplarz historyczny?

Pozdrawiam,
Grzegorz Kapusta


Jakub Jackiewicz

unread,
Sep 27, 2006, 7:17:27 AM9/27/06
to
Użytkownik "Grzegorz Kapusta" <skrzynk...@poczta.fm> napisał w
wiadomości news:efdlic$34q$1...@news.onet.pl...

Egzemplarz jest mało historyczny w szczegółach, ma tylko takie malowanie -
po prostu kierowca-miłośnik (były prezes KMTM zresztą) załatwił sobie
takie coś. A numerki są naklejane z folii, nie malowane niestety ;-)

decomposed06

unread,
Sep 27, 2006, 7:57:47 AM9/27/06
to

Refleks szachisty, spostrzegawczosc kreta i bystrosc kombinerek :)

Polecam odwiedzic:
http://transport.asi.pwr.wroc.pl/autobusy.php?s=15&nr=1561&ticket=69


--
Kon jaki jest kazdy widzi / widzial i tyle.

david82

unread,
Oct 8, 2006, 5:38:06 AM10/8/06
to
Dnia Wed, 27 Sep 2006 14:57:47 +0300, decomposed06 napisał(a):

> Refleks szachisty, spostrzegawczosc kreta i bystrosc kombinerek :)

Dobrze mówi, lać mu wódki :D

0 new messages