Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Dla totaliz... natankowców

4 views
Skip to first unread message

bartekltg

unread,
May 23, 2012, 12:07:39 PM5/23/12
to

http://www.rp.pl/artykul/880227.html

Diabolo zaczęło działać. Są już pierwsze opętania.

Aż 'W paszczy szaleństwa' mi się przypomniało (zresztą polecam).

pzdr
bartekltg


Jakub A. Krzewicki

unread,
May 23, 2012, 12:22:09 PM5/23/12
to
środa, 23 maja 2012 18:07. carbon entity 'bartekltg' <bart...@gmail.com>
contaminated pl.misc.paranauki with the following letter:
Noż to zbożny krzyżowiec. Z tymi nożami szedł uwolnić ludzisków, azeby
wyzionęli z siebie złego ducha :evil:

--
tois egregorosin hena kai koinon kosmon einai
ton de koimomenon hekaston eis idion apostrephesthai
http://lordwinterisle.blogspot.com/

bartekltg

unread,
May 23, 2012, 1:03:05 PM5/23/12
to
W dniu 2012-05-23 18:22, Jakub A. Krzewicki pisze:
> środa, 23 maja 2012 18:07. carbon entity 'bartekltg'<bart...@gmail.com>
> contaminated pl.misc.paranauki with the following letter:
>
>>
>> http://www.rp.pl/artykul/880227.html
>>
>> Diabolo zaczęło działać. Są już pierwsze opętania.
>>
>> Aż 'W paszczy szaleństwa' mi się przypomniało (zresztą polecam).
>>
>> pzdr
>> bartekltg
>
> Noż to zbożny krzyżowiec. Z tymi nożami szedł uwolnić ludzisków, azeby
> wyzionęli z siebie złego ducha :evil:

Ta, zbożny krzyżowiec. A potem jak znajomy: najpierw paladyn,
potem barbarzyńca, a przy trzecim przejściu nekromanta.

:)

pzdr
bartekltg

‍opluk

unread,
May 23, 2012, 1:21:26 PM5/23/12
to
W dniu 2012-05-23 18:07, bartekltg napisal(a):
>
> http://www.rp.pl/artykul/880227.html
>
> Diabolo zaczęło działać. Są już pierwsze opętania.
>

Jak byl uzbrojony w noze to znaczy ze pewnie mnichem gral


--
pozdrawiam
opluk

Jakub A. Krzewicki

unread,
May 23, 2012, 1:35:26 PM5/23/12
to
środa, 23 maja 2012 19:03. carbon entity 'bartekltg' <bart...@gmail.com>
contaminated pl.misc.paranauki with the following letter:

> Ta, zboĹźny krzyĹźowiec. A potem jak znajomy: najpierw paladyn,
> potem barbarzyńca, a przy trzecim przejściu nekromanta.
>
> :)
>
> pzdr
> bartekltg

To ja już jestem po trzecim przejściu w realu mimo że prawie nigdy nie
grałem w "Diabolo". A po którym przejściu jest ks. Natanek?

http://www.youtube.com/watch?v=F0ZdSZ-ytrA

Ma nawet własną broń:
http://tinyurl.com/pastoral-nathanka

Stanislaw Sidor

unread,
May 23, 2012, 3:20:32 PM5/23/12
to
Użytkownik "bartekltg" napisał w wiadomości grup
dyskusyjnych:jpj20f$7hh$1...@node2.news.atman.pl...
>
>
>http://www.rp.pl/artykul/880227.html
>
>Diabolo zaczęło działać. Są już pierwsze opętania.

Moglbys wyjasnic osobie, ktorej epsilonowo jednk blizej do Wody Swieconej
niz do Diabla, o co w tym chodzi? :)

--
(STS)
Kot składa się z futra, kota właściwego i podzespołu mruczącego.

swstr

unread,
May 23, 2012, 5:35:24 PM5/23/12
to
bartekltg <bart...@gmail.com> napisał(a):

>
> http://www.rp.pl/artykul/880227.html
>

Niom smieszne do momentu ............ kiedy jest pod kontrola i ogranicza sie
do monitora. Jak wchodzi w rzeczywistosc to juz nie bardzo :)

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
0 new messages