http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/o-prawie-do-broni-raz-jeszcze,10017
http://www.rp.pl/artykul/130664.html
SJS
PS Czy ten funkcjonariusz który chwalił się, że przez kilka lat nikomu nie
dał zezwolenia na broń do obrony osobistej nie powinien dostać specjalnej
nagrody np. "Darwina" lub "krasnala przygłupa"?
> PS Czy ten funkcjonariusz który chwalił się, że przez kilka lat nikomu
> nie dał zezwolenia na broń do obrony osobistej nie powinien dostać
> specjalnej nagrody np. "Darwina" lub "krasnala przygłupa"?
Dokładnie z tego był dumny "Jaś fasola", grając w
pewnym serialu szefa posterunku policji.
"Życie przerosło kabaret" ?
Pozdrawiam
WW
--
Dwa aksjomaty wojny:
1. Nie będziesz maszerował na Moskwę.
2. Nie będziesz maszerował na Kabul.