Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Bydman

0 views
Skip to first unread message

WoW

unread,
Oct 22, 2007, 6:04:45 AM10/22/07
to
Czy poza problemem z Telia jest jeszcze jakiś problem z Bydmanem?
Nie mogę się dobyć do bydgoskiej sieci MAN z nikąd.

aware

unread,
Oct 22, 2007, 6:14:01 AM10/22/07
to
WoW wrote:
> Czy poza problemem z Telia jest jeszcze jakiś problem z Bydmanem?
> Nie mogę się dobyć do bydgoskiej sieci MAN z nikąd.
>
z nikad? U mnie (z edu) chodzi.

Michal Jankowski

unread,
Oct 22, 2007, 6:15:19 AM10/22/07
to
WoW <wojciech.w...@gmail.com> writes:

> Czy poza problemem z Telia jest jeszcze jakiś problem z Bydmanem?
> Nie mogę się dobyć do bydgoskiej sieci MAN z nikąd.

Z Pioniera widać. Z tpnet nie widać. Też pewnie przez Telię szło.

MJ

Kajetan

unread,
Oct 22, 2007, 6:16:41 AM10/22/07
to
"WoW" <wojciech.w...@gmail.com> wrote in message
news:1193047485.0...@t8g2000prg.googlegroups.com...

Czy poza problemem z Telia jest jeszcze jakiś problem z Bydmanem?
Nie mogę się dobyć do bydgoskiej sieci MAN z nikąd.

Zapraszam do nas, cyfronet cie widzi :)

k

0 new messages