Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

kulejace akmai w gtse

1 view
Skip to first unread message

K

unread,
Oct 22, 2007, 3:18:24 AM10/22/07
to
witam,

czy komus jeszcze (klientowi gtse) kuleje transfer z akmai ?

IE7 z akmai przez gtse to 6kB/s i co jakis czas zrywa.
IE7 z akmai przez atman/etop do max lacza.

porazka.

Marcin J. Kowalczyk

unread,
Oct 22, 2007, 4:10:44 AM10/22/07
to
K pisze:

poczytaj "gts i zagranica" z 2007.10.07

K

unread,
Oct 22, 2007, 4:17:02 AM10/22/07
to
Marcin J. Kowalczyk pisze:

>
> poczytaj "gts i zagranica" z 2007.10.07

ale te akmaie stoja w pl. a zagranica sama w sobie wybiorczo dziala
calkiem znosnie.

Marcin J. Kowalczyk

unread,
Oct 22, 2007, 4:31:15 AM10/22/07
to
K pisze:
>> poczytaj "gts i zagranica" z 2007.10.07
>
> ale te akmaie stoja w pl. a zagranica sama w sobie wybiorczo dziala
> calkiem znosnie.

u mnie i jedno i drugie kuleje... wczoraj z support.dell.com osiagalem
zabojcze predkosci 7-8kb....

GRUPPY

unread,
Oct 22, 2007, 7:27:29 AM10/22/07
to

Użytkownik "Marcin J. Kowalczyk" <kow...@kowalma.kom> napisał w wiadomości
news:ffhn4e$nl$1...@freebsd.inds.pl...

Jak idziesz przez ATM SA to sie nie dziw , bo na ACXie sa okreslone limity.
Jesli winszujesz miec full speed - zapraszamy do peeringu - oczywiscie jesli
masz AS etc.

Etop


Marcin J. Kowalczyk

unread,
Oct 22, 2007, 9:33:56 AM10/22/07
to
GRUPPY pisze:

>>>> poczytaj "gts i zagranica" z 2007.10.07
>>> ale te akmaie stoja w pl. a zagranica sama w sobie wybiorczo dziala
>>> calkiem znosnie.
>> u mnie i jedno i drugie kuleje... wczoraj z support.dell.com osiagalem
>> zabojcze predkosci 7-8kb....
>
> Jak idziesz przez ATM SA to sie nie dziw , bo na ACXie sa okreslone limity.
> Jesli winszujesz miec full speed - zapraszamy do peeringu - oczywiscie jesli
> masz AS etc.

w watku piszemy o GTS... ATM nie mam... AS, etc mam

GRUPPY

unread,
Oct 22, 2007, 10:24:08 AM10/22/07
to

Użytkownik "Marcin J. Kowalczyk" <kow...@kowalma.kom> napisał w wiadomości
news:ffi8s6$2epm$1...@freebsd.inds.pl...

Zwracam uwage na pocatek tego watku :


"IE7 z akmai przez gtse to 6kB/s i co jakis czas zrywa.
IE7 z akmai przez atman/etop do max lacza. "

wiec bylo to jakos powiazane :D

CSL


Lukasz Trabinski

unread,
Oct 22, 2007, 10:31:19 AM10/22/07
to
GRUPPY <k...@etop.pl> wrote:
>
> Zwracam uwage na pocatek tego watku :
> "IE7 z akmai przez gtse to 6kB/s i co jakis czas zrywa.
> IE7 z akmai przez atman/etop do max lacza. "
>
> wiec bylo to jakos powiazane :D

Uderz w stół, a nożyce się odezwą? :D

--
ŁT

Krzysztof Oledzki

unread,
Oct 22, 2007, 5:11:58 PM10/22/07
to

Ja tam trzymałbym się jak najdalej od etopu, bo to firma co straszy wibratorami.

Pozdrawiam,

Krzysztof Oledzki

--
Krzysztof Olędzki
e-mail address: ole(a-t)ans(d-o-t)pl
Registered User: Linux - 189200, BSD - 51140
Nick Handles: KO60-RIPE, KO581 (Network Solutions)

K

unread,
Oct 23, 2007, 6:20:06 AM10/23/07
to
Krzysztof Oledzki pisze:

>
> Ja tam trzymałbym się jak najdalej od etopu, bo to firma co straszy wibratorami.
>

takimi do betonu ? ;]

Krzysztof Oledzki

unread,
Oct 23, 2007, 6:21:34 AM10/23/07
to

Nie.

GRUPPY

unread,
Oct 23, 2007, 8:57:38 AM10/23/07
to

Użytkownik "K" <br...@adresu.chroni.przed.spamem.z.neostrady> napisał w
wiadomości news:ffkhsi$1495$1...@news2.ipartners.pl...

takimi do betonu ? ;]


Takimi do Anten 2.4 GHz :D
Chyba ten tekst wszedl do kanonu - milo ze sporo ludzi mialo z teo odrobine
humoru.

CSL


0 new messages