Pozostaje mieć nadzieje, że wersja finalna nie będzie takim gniotem.
--
pozdrawiam
Sławek
_________________________________________________________________________________
http://groups.google.pl/group/biznesoferty/ - biznes oferty
http://groups.google.pl/group/e-zlecenie/ - zlecenia przez internet
http://www.netteria.net/ankieta/ - ankieta - Twoja firma w
internecie
http://www.netteria.net - projektowanie stron www
http://www.banner.netteria.net - projektowanie bannerów
reklamowych
_________________________________________________________________________________
Aż strach się bać, wygląda jakby był pisany na kolanie.
A widzieliście jak wygląda test ACID2 ?
http://www.webstandards.org/act/acid2/test.html
żenada
Pozdrawiam
FOX
No co... PNG dziala przezroczyste i poprawili gilotyne ;>
Ale to juz dawno temu... ja zasadniczo Was podziwiam ze odpaliliscie
te bete, po zainstalowaniu pierwszej musialem system stawiac od nowa ;>
> żenada
Test Acid2 wyglada w niewielu programach dobrze :)
--
tomek nowak
http://rezist.com
http://anvilstrike.com
"Your operating system is not supported by this package."
I-Ha.
A chciałam sobie tylko spojrzeć..
--
Pozdrawiam,
skillya
Moja ulubiona Opera9 beta ma tylko 1 widoczny błąd :-)
FOX
Fajnie :) A zna ktos sposob na odinstalowanie tego (lub przywrocenie
6) ?
Niepoacznie uradowany mozliwoscia podejzenia stron w IE7
zainstalowalem. No i teraz mam klopot.
PS. Szukalem w google pod haslami IE7 downgrade...
--
Pawel Rutkowski
Witam,
mam pytanko, jak to zainstaluje to co się stanie z IE6? Będą działać
obie? Czy będę miał już tylko IE7?
Pozdrawiam,
de_vill,
--
http://www.orangecat.pl
> PS. Szukalem w google pod haslami IE7 downgrade...
Co prawda tej bety nie istalowalem, ale jakas znalazlem wczensniej, to mnie
pytala przy instalacji czy zostawic poprzednie pliki zeby mozna potem ja
wywalic.
I pozniej jak ja odpalilem i system niezle przywariowal w roznych
miejscach, to wzialem dodaj/usun programy i grzecznie sobie poszedl...
--
Kapsel
http://kapselek.net
kapsel(malpka)op.pl
Sprobuj przez panel usuwania, ale zaznacz opcje,
by pokazywal uaktualnienia. Przynajmniej tak mi ktos kiedys tlumaczyl,
ja z pierwsza beta tez nie dalem rady i sie poddalem :D
Z ciekawszych bugow pierwszej bety - wywalalo mi przegladarke
drukowanie stron, podglad zrodla i takie tam...
No IE to IE .. wiec bedziesz mial tylko jeden ;)
--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.comp.www
A skąd masz betę? Bo ja mimo usilnego szukania znalazłem tylko preview :(
ethanak
> http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx
Ja nie wiem, ale MS chyba chce, żeby ludzie sie przesiadali na FF/O, bo to
nie dość, że brzydkie to się nie nadaje do niczego :)
--
Pozdrawiam.
www.xradar.net
> Z ciekawszych bugow pierwszej bety - wywalalo mi przegladarke
> drukowanie stron, podglad zrodla i takie tam...
Mi by to nie przeszkadzalo :) Problem jest w tym ze "stracilem"
podglad strone w IE6 :/
--
Pawel Rutkowski
No u mnie nie zapytal... :/
Moze dlatego ze mam wylaczone "przywracanie systemu" ?
--
Pawel Rutkowski
Zebys nie pomyslal ze bedzie Ci latwo :P
Usuniecie plikow, wszelkich wpisow do czegokolwiek odnoszacego
sie do IE, usuniecie masy bibliotek z system32, dllcache, common files
i takich tam. Proba nadinstalowania IE6 konczyla sie z poczatku
komunikatem ze jest nowsza wersja, a pozniej podczas rozpakowywania
plikow instalacji pojawial sie niekreslony blad, mimo ze wszystkie
foldery temp jakie znam, byly puste. Rowniez sciaganie pelnej
instalacji (nie tej online) nie dalo efektow.
W koncu dalem se siana. Miesiac przebolalem a akuratnie
zmienialem platforme sprzetowa wiec zmienilem z systemem :>
No niestety, po wylaczeniu skorek 7demka wyglada paskudnie.
>>> PS. Szukalem w google pod haslami IE7 downgrade...
>>
>> Co prawda tej bety nie istalowalem, ale jakas znalazlem wczensniej,
>> to mnie pytala przy instalacji czy zostawic poprzednie pliki zeby
>> mozna potem ja wywalic.
>
> No u mnie nie zapytal... :/
> Moze dlatego ze mam wylaczone "przywracanie systemu" ?
Przywracania tez nie mam, w kazdym razie przez "zapytal" rozumiem, ze byl
ptaszek do zaznaczenia/odznaczenia, czy tego chce czy tez nie.
No ale skoro nie masz jak odinstalowac, to po ptokach juz...
Nie poddam sie bez walki !!! :)
--
Pawel Rutkowski
Afair mam gdzies notatke jak "nadinstalowac" XP w "trybie przywracania
plikow" czy jakos tak.
W kazdym razie dam znac o efektach.
Dzieki za slowa otuchy :)
--
Pawel Rutkowski
Pewnie tak. Ja miałem to zapytał i bez problemu powróciłem do punktu
kontrolnego. Fakt, ze to przywracanie w XP to jest nieco dyskusyjne
(strasznie lubią tam siedzieć wiry i mało co je usuwa) ale czasem warto
mieć.
Nieo-co? Pode-co?
>zainstalowalem. No i teraz mam klopot.
>PS. Szukalem w google pod haslami IE7 downgrade...
Zainstaluj sobie IE6 standalone, zamiast rozwalać system dokumentnie.
Pzdr, YaaL.
--
. , _ _ / __
(_/ (_( (_( (_, /- /-/ [ I'm unholy & I'm happy. Surprised? ] http://3cc.pl
~ ( ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I didn't come here to tell you how this is going to end...
I came here to tell you how it's going to begin...
> Nie poddam sie bez walki !!! :)
U mnie po zainstalowaniu Beta 1 przestał działa IE6. Tzn. działał, ale
wpisanie jakiegokolwiek URLa w pasek adresu kończyło się odpaleniem
Firefoxa :)
Pomogło to:
http://blogs.msdn.com/ie/archive/2005/12/16/504864.aspx
Może u Ciebie też zadziała.
P. Kręglicki
Tips: "beta".
--
message[autor="PablO"]::after {
content:"Pozdrawiam";
}
>> http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx
>
> "Your operating system is not supported by this package."
> A chciałam sobie tylko spojrzeć..
Aż mnie pokusiło.. Firefox 1.6a1 pod Linuksem - od ręki zassało ;)
--
JID: hrw-jabber.org
Sharp Zaurus C-760 (OZ 3.5.x)
OpenEmbedded/OpenZaurus/OPIE developer
Real programmers don't document.
If it was hard to write, it should be hard to understand.
>> Aż strach się bać, wygląda jakby był pisany na kolanie.
>
> No co... PNG dziala przezroczyste i poprawili gilotyne ;>
>
> Ale to juz dawno temu... ja zasadniczo Was podziwiam
> ze odpaliliscie te bete, po zainstalowaniu pierwszej
> musialem system stawiac od nowa ;>
A dewelopujesz na Windowsach?
Bo właśnie się zastanawiam, czy jakiś IE ruszy na Cedega.
patrzac na IE blog to raczej niewiele sie zmieni :P
Jest za to opisane jak usunac to cos.
W ostatnim buildzie Visty beta IE sie prezentuje smacznie,
przynajmniej wizualnie ;)
http://blogs.msdn.com/ie/archive/2006/01/23/516393.aspx
Ruszy, ale na wine:
http://www.tatanka.com.br/ies4linux/
Oczywiście nie siódemka...
--
mnie tu nie ma
Uf, Dzieki :) Drugi sposob dziala :)
Juz mam IE6 spowrotem.
Jeszcze raz dzieki :) Oszczedziles mi duzo czasu, nerwow i kawy :)
Pozdrawiam
Pawel
--
Pawel Rutkowski
> Tips: "beta".
Jestem tego świadomy ;)
--
Pozdrawiam.
www.xradar.net
>Ale to juz dawno temu... ja zasadniczo Was podziwiam ze odpaliliscie
>te bete, po zainstalowaniu pierwszej musialem system stawiac od nowa ;>
Odpaliliśmy bez instalowania (:
<reklama>
http://3cc.pl/archive/2006/02/ie7-beta-2-preview-bez-psucia-systemu/
</reklama>
Pzdr, YaaL.
--
. , _ _ / __
(_/ (_( (_( (_, /- /-/ [ I'm unholy & I'm happy. Surprised? ] http://3cc.pl
~ ( ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nawet w najmniejszej kałuży odbija się słońce.
> Piotr Dembiński napisał(a):
>> A dewelopujesz na Windowsach?
>> Bo właśnie się zastanawiam, czy jakiś IE ruszy na Cedega.
>
> Ruszy, ale na wine:
> http://www.tatanka.com.br/ies4linux/
:^D
> Oczywiście nie siódemka...
I tak git, może wreszcie ruszę ActiveX pod Debianem :)
--
http://www.piotr.dembiński.prv.pl
Hahaha!
- <select /> jest traktowany jako popup i nie mogę żadnego rozwinąć,
- przy próbie zmian opcji zaawansowanych (których w ogóle nie widać) zwis,
- :hover nie zawsze działa nawet dla <a />,
- uzupełnianie adresów nie działa.
Pewnie byłoby więcej. To jest beta2? To chyba raczej alfa!
--
_ _ _ _ ___ ___
| || | || | | |( _| Juliusz Gonera | GG: 2241702
(__||___||__)|_|_||___) @toya.net.pl | ICQ: 64994211
> Pewnie byłoby więcej. To jest beta2? To chyba raczej alfa!
Może oni planują bety do numeru 9? ;-]
Pzdr
Exe Very Cute
>U mnie po zainstalowaniu Beta 1 przestał działa IE6. Tzn. działał, ale
>wpisanie jakiegokolwiek URLa w pasek adresu kończyło się odpaleniem
>Firefoxa :)
Pomysłowe, mam nadzieję, że będzie to w IE7 Beta 3. :)
r.
Niepoprawny optymista z Ciebie...
Wycofają to w finalnej wersji, tłumacząc, że było unstable. ;-)
--
argasek[at]tekla.art.pl :: http://Today.tekla.art.pl
"Tym czego człowiek - w każdym wieku - potrzebuje najbardziej,
gdy ma kłopoty, jest nie zgodność z jego zdaniem lub jej brak,
lecz zrozumienie wobec przebytych doświedczeń". (A. Faber)