Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

IE7 - Beta 2 Preview do pobrania dla wszystkich

0 views
Skip to first unread message

kowcik

unread,
Jan 31, 2006, 3:30:42 PM1/31/06
to

Slawek

unread,
Jan 31, 2006, 5:35:47 PM1/31/06
to
kowcik napisał(a):
> http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx
>
> Karol

Pozostaje mieć nadzieje, że wersja finalna nie będzie takim gniotem.

--
pozdrawiam
Sławek

_________________________________________________________________________________

http://groups.google.pl/group/biznesoferty/ - biznes oferty
http://groups.google.pl/group/e-zlecenie/ - zlecenia przez internet
http://www.netteria.net/ankieta/ - ankieta - Twoja firma w
internecie
http://www.netteria.net - projektowanie stron www
http://www.banner.netteria.net - projektowanie bannerów
reklamowych
_________________________________________________________________________________

FOX

unread,
Jan 31, 2006, 6:00:38 PM1/31/06
to
> http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx

Aż strach się bać, wygląda jakby był pisany na kolanie.
A widzieliście jak wygląda test ACID2 ?
http://www.webstandards.org/act/acid2/test.html

żenada

Pozdrawiam
FOX

rezist.com

unread,
Jan 31, 2006, 6:24:19 PM1/31/06
to
> Aż strach się bać, wygląda jakby był pisany na kolanie.

No co... PNG dziala przezroczyste i poprawili gilotyne ;>

Ale to juz dawno temu... ja zasadniczo Was podziwiam ze odpaliliscie
te bete, po zainstalowaniu pierwszej musialem system stawiac od nowa ;>

> żenada

Test Acid2 wyglada w niewielu programach dobrze :)

--
tomek nowak
http://rezist.com
http://anvilstrike.com

skillya

unread,
Jan 31, 2006, 7:02:11 PM1/31/06
to
kowcik napisał(a):
> http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx

"Your operating system is not supported by this package."
I-Ha.

A chciałam sobie tylko spojrzeć..

--
Pozdrawiam,
skillya

FOX

unread,
Jan 31, 2006, 7:13:21 PM1/31/06
to
> Test Acid2 wyglada w niewielu programach dobrze :)

Moja ulubiona Opera9 beta ma tylko 1 widoczny błąd :-)

FOX

Alianora

unread,
Jan 31, 2006, 9:11:19 PM1/31/06
to
FOX napisał(a):

> Moja ulubiona Opera9 beta ma tylko 1 widoczny błąd :-)
Za to kodowanie w formularzach skopane na maksa :/

Pawel Rutkowski

unread,
Feb 1, 2006, 2:57:39 AM2/1/06
to
On 2006-01-31, kowcik <kow...@junk.poczta.onet.pl> wrote:
> http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx

Fajnie :) A zna ktos sposob na odinstalowanie tego (lub przywrocenie
6) ?
Niepoacznie uradowany mozliwoscia podejzenia stron w IE7
zainstalowalem. No i teraz mam klopot.

PS. Szukalem w google pod haslami IE7 downgrade...

--
Pawel Rutkowski

de_vill

unread,
Feb 1, 2006, 3:03:42 AM2/1/06
to

Witam,
mam pytanko, jak to zainstaluje to co się stanie z IE6? Będą działać
obie? Czy będę miał już tylko IE7?

Pozdrawiam,
de_vill,
--
http://www.orangecat.pl

Message has been deleted

Kapsel

unread,
Feb 1, 2006, 3:07:50 AM2/1/06
to
Wed, 1 Feb 2006 08:57:39 +0100, na pl.comp.www, Pawel Rutkowski napisał(a):

> PS. Szukalem w google pod haslami IE7 downgrade...

Co prawda tej bety nie istalowalem, ale jakas znalazlem wczensniej, to mnie
pytala przy instalacji czy zostawic poprzednie pliki zeby mozna potem ja
wywalic.

I pozniej jak ja odpalilem i system niezle przywariowal w roznych
miejscach, to wzialem dodaj/usun programy i grzecznie sobie poszedl...

--
Kapsel
http://kapselek.net
kapsel(malpka)op.pl

rezist.com

unread,
Feb 1, 2006, 3:09:10 AM2/1/06
to
> PS. Szukalem w google pod haslami IE7 downgrade...

Sprobuj przez panel usuwania, ale zaznacz opcje,
by pokazywal uaktualnienia. Przynajmniej tak mi ktos kiedys tlumaczyl,
ja z pierwsza beta tez nie dalem rady i sie poddalem :D

Z ciekawszych bugow pierwszej bety - wywalalo mi przegladarke
drukowanie stron, podglad zrodla i takie tam...

tmerlin

unread,
Feb 1, 2006, 3:08:06 AM2/1/06
to
Dnia środa, 1 lutego 2006 09:03, de_vill napisał:
> kowcik napisał(a):
> > http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx
> >
> > Karol
>
> Witam,
> mam pytanko, jak to zainstaluje to co się stanie z IE6? Będą działać
> obie? Czy będę miał już tylko IE7?

No IE to IE .. wiec bedziesz mial tylko jeden ;)
--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.comp.www

ethanak

unread,
Feb 1, 2006, 3:10:47 AM2/1/06
to
FOX napisał(a):

>> Test Acid2 wyglada w niewielu programach dobrze :)
>
>
> Moja ulubiona Opera9 beta ma tylko 1 widoczny błąd :-)

A skąd masz betę? Bo ja mimo usilnego szukania znalazłem tylko preview :(

ethanak

xradar

unread,
Feb 1, 2006, 3:29:20 AM2/1/06
to
Dnia Tue, 31 Jan 2006 21:30:42 +0100, kowcik napisał(a):

> http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx

Ja nie wiem, ale MS chyba chce, żeby ludzie sie przesiadali na FF/O, bo to
nie dość, że brzydkie to się nie nadaje do niczego :)

--
Pozdrawiam.
www.xradar.net

Pawel Rutkowski

unread,
Feb 1, 2006, 3:21:08 AM2/1/06
to
On 2006-02-01, rezist.com <ss...@paukie.com> wrote:
>> PS. Szukalem w google pod haslami IE7 downgrade...
>
> Sprobuj przez panel usuwania, ale zaznacz opcje,
> by pokazywal uaktualnienia. Przynajmniej tak mi ktos kiedys tlumaczyl,
> ja z pierwsza beta tez nie dalem rady i sie poddalem :D
Sprawdze wieczorem w domu :P
To mnie pocieszyles :)


> Z ciekawszych bugow pierwszej bety - wywalalo mi przegladarke
> drukowanie stron, podglad zrodla i takie tam...

Mi by to nie przeszkadzalo :) Problem jest w tym ze "stracilem"
podglad strone w IE6 :/

--
Pawel Rutkowski

Pawel Rutkowski

unread,
Feb 1, 2006, 3:30:49 AM2/1/06
to
On 2006-02-01, Kapsel <kapsulsk...@poczta.onet.pl> wrote:
> Wed, 1 Feb 2006 08:57:39 +0100, na pl.comp.www, Pawel Rutkowski
> napisał(a):
>
>> PS. Szukalem w google pod haslami IE7 downgrade...
>
> Co prawda tej bety nie istalowalem, ale jakas znalazlem wczensniej,
> to mnie pytala przy instalacji czy zostawic poprzednie pliki zeby
> mozna potem ja wywalic.

No u mnie nie zapytal... :/
Moze dlatego ze mam wylaczone "przywracanie systemu" ?

--
Pawel Rutkowski

rezist.com

unread,
Feb 1, 2006, 3:45:03 AM2/1/06
to
> Sprawdze wieczorem w domu :P
> To mnie pocieszyles :)

Zebys nie pomyslal ze bedzie Ci latwo :P

Usuniecie plikow, wszelkich wpisow do czegokolwiek odnoszacego
sie do IE, usuniecie masy bibliotek z system32, dllcache, common files
i takich tam. Proba nadinstalowania IE6 konczyla sie z poczatku
komunikatem ze jest nowsza wersja, a pozniej podczas rozpakowywania
plikow instalacji pojawial sie niekreslony blad, mimo ze wszystkie
foldery temp jakie znam, byly puste. Rowniez sciaganie pelnej
instalacji (nie tej online) nie dalo efektow.

W koncu dalem se siana. Miesiac przebolalem a akuratnie
zmienialem platforme sprzetowa wiec zmienilem z systemem :>

rezist.com

unread,
Feb 1, 2006, 3:45:57 AM2/1/06
to
> Ja nie wiem, ale MS chyba chce, żeby ludzie sie przesiadali na FF/O, bo to
> nie dość, że brzydkie to się nie nadaje do niczego :)

No niestety, po wylaczeniu skorek 7demka wyglada paskudnie.

Kapsel

unread,
Feb 1, 2006, 3:58:56 AM2/1/06
to
Wed, 1 Feb 2006 09:30:49 +0100, na pl.comp.www, Pawel Rutkowski napisał(a):

>>> PS. Szukalem w google pod haslami IE7 downgrade...
>>
>> Co prawda tej bety nie istalowalem, ale jakas znalazlem wczensniej,
>> to mnie pytala przy instalacji czy zostawic poprzednie pliki zeby
>> mozna potem ja wywalic.
>
> No u mnie nie zapytal... :/
> Moze dlatego ze mam wylaczone "przywracanie systemu" ?

Przywracania tez nie mam, w kazdym razie przez "zapytal" rozumiem, ze byl
ptaszek do zaznaczenia/odznaczenia, czy tego chce czy tez nie.
No ale skoro nie masz jak odinstalowac, to po ptokach juz...

Pawel Rutkowski

unread,
Feb 1, 2006, 5:05:29 AM2/1/06
to
On 2006-02-01, Kapsel <kapsulsk...@poczta.onet.pl> wrote:
>> No u mnie nie zapytal... :/
>> Moze dlatego ze mam wylaczone "przywracanie systemu" ?
>
> Przywracania tez nie mam, w kazdym razie przez "zapytal" rozumiem,
> ze byl ptaszek do zaznaczenia/odznaczenia, czy tego chce czy tez
> nie. No ale skoro nie masz jak odinstalowac, to po ptokach juz...

Nie poddam sie bez walki !!! :)
--
Pawel Rutkowski

Pawel Rutkowski

unread,
Feb 1, 2006, 5:12:32 AM2/1/06
to
On 2006-02-01, rezist.com <ss...@paukie.com> wrote:
>> Sprawdze wieczorem w domu :P
>> To mnie pocieszyles :)
>
> Zebys nie pomyslal ze bedzie Ci latwo :P
> Usuniecie plikow, wszelkich wpisow do czegokolwiek odnoszacego

Afair mam gdzies notatke jak "nadinstalowac" XP w "trybie przywracania
plikow" czy jakos tak.
W kazdym razie dam znac o efektach.

Dzieki za slowa otuchy :)


--
Pawel Rutkowski

Slawek

unread,
Feb 1, 2006, 5:23:28 AM2/1/06
to
Pawel Rutkowski napisał(a):

Pewnie tak. Ja miałem to zapytał i bez problemu powróciłem do punktu
kontrolnego. Fakt, ze to przywracanie w XP to jest nieco dyskusyjne
(strasznie lubią tam siedzieć wiry i mało co je usuwa) ale czasem warto
mieć.

YaaL

unread,
Feb 1, 2006, 6:05:03 AM2/1/06
to
On Wed, 1 Feb 2006 08:57:39 +0100,
Pawel Rutkowski <spam...@Nl.Ol.Sl.Pl.Al.M.rsc.pl> wrote:
>> http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx
>Fajnie :) A zna ktos sposob na odinstalowanie tego (lub przywrocenie 6) ?
>Niepoacznie uradowany mozliwoscia podejzenia stron w IE7

Nieo-co? Pode-co?

>zainstalowalem. No i teraz mam klopot.
>PS. Szukalem w google pod haslami IE7 downgrade...

Zainstaluj sobie IE6 standalone, zamiast rozwalać system dokumentnie.

Pzdr, YaaL.
--
. , _ _ / __
(_/ (_( (_( (_, /- /-/ [ I'm unholy & I'm happy. Surprised? ] http://3cc.pl
~ ( ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I didn't come here to tell you how this is going to end...
I came here to tell you how it's going to begin...

Piotr Kręglicki

unread,
Feb 1, 2006, 6:14:58 AM2/1/06
to
Pawel Rutkowski napisał(a):

> Nie poddam sie bez walki !!! :)

U mnie po zainstalowaniu Beta 1 przestał działa IE6. Tzn. działał, ale
wpisanie jakiegokolwiek URLa w pasek adresu kończyło się odpaleniem
Firefoxa :)

Pomogło to:

http://blogs.msdn.com/ie/archive/2005/12/16/504864.aspx

Może u Ciebie też zadziała.

P. Kręglicki

Paweł Piskorz

unread,
Feb 1, 2006, 8:20:39 AM2/1/06
to
xradar napisał(a):

> Dnia Tue, 31 Jan 2006 21:30:42 +0100, kowcik napisał(a):
>
>> http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx
>
> Ja nie wiem, ale MS chyba chce, żeby ludzie sie przesiadali na FF/O, bo to
> nie dość, że brzydkie to się nie nadaje do niczego :)

Tips: "beta".


--
message[autor="PablO"]::after {
content:"Pozdrawiam";
}

Marcin Juszkiewicz

unread,
Feb 1, 2006, 9:33:19 AM2/1/06
to
skillya wrote:

>> http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx
>
> "Your operating system is not supported by this package."

> A chciałam sobie tylko spojrzeć..

Aż mnie pokusiło.. Firefox 1.6a1 pod Linuksem - od ręki zassało ;)

--
JID: hrw-jabber.org
Sharp Zaurus C-760 (OZ 3.5.x)
OpenEmbedded/OpenZaurus/OPIE developer

Real programmers don't document.
If it was hard to write, it should be hard to understand.

Piotr Dembiński

unread,
Feb 1, 2006, 10:03:18 AM2/1/06
to
"rezist.com" <ss...@paukie.com> writes:

>> Aż strach się bać, wygląda jakby był pisany na kolanie.
>
> No co... PNG dziala przezroczyste i poprawili gilotyne ;>
>
> Ale to juz dawno temu... ja zasadniczo Was podziwiam
> ze odpaliliscie te bete, po zainstalowaniu pierwszej
> musialem system stawiac od nowa ;>

A dewelopujesz na Windowsach?
Bo właśnie się zastanawiam, czy jakiś IE ruszy na Cedega.

rezist.com

unread,
Feb 1, 2006, 10:12:25 AM2/1/06
to
> Tips: "beta".

patrzac na IE blog to raczej niewiele sie zmieni :P

http://blogs.msdn.com/ie/

Jest za to opisane jak usunac to cos.

W ostatnim buildzie Visty beta IE sie prezentuje smacznie,
przynajmniej wizualnie ;)

rezist.com

unread,
Feb 1, 2006, 10:15:17 AM2/1/06
to
omg... patrze i oczom nie wierze ;o

http://blogs.msdn.com/ie/archive/2006/01/23/516393.aspx

Elus

unread,
Feb 1, 2006, 2:23:06 PM2/1/06
to
Piotr Dembiński napisał(a):

> A dewelopujesz na Windowsach?
> Bo właśnie się zastanawiam, czy jakiś IE ruszy na Cedega.

Ruszy, ale na wine:
http://www.tatanka.com.br/ies4linux/

Oczywiście nie siódemka...

--
mnie tu nie ma

Pawel Rutkowski

unread,
Feb 1, 2006, 2:59:31 PM2/1/06
to
On 2006-02-01, rezist.com <ss...@paukie.com> wrote:
>> Tips: "beta".
>
> patrzac na IE blog to raczej niewiele sie zmieni :P
>
> http://blogs.msdn.com/ie/
>
> Jest za to opisane jak usunac to cos.

Uf, Dzieki :) Drugi sposob dziala :)
Juz mam IE6 spowrotem.

Jeszcze raz dzieki :) Oszczedziles mi duzo czasu, nerwow i kawy :)

Pozdrawiam
Pawel

--
Pawel Rutkowski

xradar

unread,
Feb 1, 2006, 4:42:31 PM2/1/06
to
Dnia Wed, 01 Feb 2006 14:20:39 +0100, Paweł Piskorz napisał(a):

> Tips: "beta".

Jestem tego świadomy ;)

--
Pozdrawiam.
www.xradar.net

YaaL

unread,
Feb 1, 2006, 6:38:43 PM2/1/06
to
On Wed, 01 Feb 2006 00:24:19 +0100,
rezist.com <ss...@paukie.com> wrote:
>> Aż strach się bać, wygląda jakby był pisany na kolanie.
>No co... PNG dziala przezroczyste i poprawili gilotyne ;>

>Ale to juz dawno temu... ja zasadniczo Was podziwiam ze odpaliliscie
>te bete, po zainstalowaniu pierwszej musialem system stawiac od nowa ;>

Odpaliliśmy bez instalowania (:

<reklama>
http://3cc.pl/archive/2006/02/ie7-beta-2-preview-bez-psucia-systemu/
</reklama>

Pzdr, YaaL.
--
. , _ _ / __
(_/ (_( (_( (_, /- /-/ [ I'm unholy & I'm happy. Surprised? ] http://3cc.pl
~ ( ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nawet w najmniejszej kałuży odbija się słońce.

Piotr Dembiński

unread,
Feb 2, 2006, 8:19:58 AM2/2/06
to
Elus <ROT13...@jub.irpgenarg.cy> writes:

> Piotr Dembiński napisał(a):
>> A dewelopujesz na Windowsach?
>> Bo właśnie się zastanawiam, czy jakiś IE ruszy na Cedega.
>
> Ruszy, ale na wine:
> http://www.tatanka.com.br/ies4linux/

:^D

> Oczywiście nie siódemka...

I tak git, może wreszcie ruszę ActiveX pod Debianem :)

--
http://www.piotr.dembiński.prv.pl

Juliusz 'Julas' Gonera

unread,
Feb 2, 2006, 9:48:29 AM2/2/06
to
kowcik wrote:
> http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/ie7betaredirect.mspx

Hahaha!
- <select /> jest traktowany jako popup i nie mogę żadnego rozwinąć,
- przy próbie zmian opcji zaawansowanych (których w ogóle nie widać) zwis,
- :hover nie zawsze działa nawet dla <a />,
- uzupełnianie adresów nie działa.
Pewnie byłoby więcej. To jest beta2? To chyba raczej alfa!
--
_ _ _ _ ___ ___
| || | || | | |( _| Juliusz Gonera | GG: 2241702
(__||___||__)|_|_||___) @toya.net.pl | ICQ: 64994211

Exe Very Cute

unread,
Feb 2, 2006, 9:55:48 AM2/2/06
to
Juliusz 'Julas' Gonera napisał(a):

> Pewnie byłoby więcej. To jest beta2? To chyba raczej alfa!

Może oni planują bety do numeru 9? ;-]

Pzdr
Exe Very Cute

Robert Drózd

unread,
Feb 2, 2006, 3:06:02 PM2/2/06
to
Piotr Kręglicki napisał:

>U mnie po zainstalowaniu Beta 1 przestał działa IE6. Tzn. działał, ale
>wpisanie jakiegokolwiek URLa w pasek adresu kończyło się odpaleniem
>Firefoxa :)

Pomysłowe, mam nadzieję, że będzie to w IE7 Beta 3. :)

r.

Alianora

unread,
Feb 2, 2006, 5:54:43 PM2/2/06
to
Exe Very Cute napisał(a):

> Juliusz 'Julas' Gonera napisał(a):
>> Pewnie byłoby więcej. To jest beta2? To chyba raczej alfa!
> Może oni planują bety do numeru 9? ;-]

Niepoprawny optymista z Ciebie...

Jakub Argasiński

unread,
Feb 7, 2006, 3:37:23 PM2/7/06
to
rezist.com wrote:
> omg... patrze i oczom nie wierze ;o
>
> http://blogs.msdn.com/ie/archive/2006/01/23/516393.aspx

Wycofają to w finalnej wersji, tłumacząc, że było unstable. ;-)

--
argasek[at]tekla.art.pl :: http://Today.tekla.art.pl
"Tym czego człowiek - w każdym wieku - potrzebuje najbardziej,
gdy ma kłopoty, jest nie zgodność z jego zdaniem lub jej brak,
lecz zrozumienie wobec przebytych doświedczeń". (A. Faber)

0 new messages