Szukam kogoś kto moglby zarejestrowac mi strone
w wyszukiwarkach/katalogach rosyjskich.
Sam sie tym interesowalem, ale jak zobaczylem
krzaki to zrezygnowalem.
Oferty z ew. cena prosze na kma...@gazeta.pl
Jezeli to [spam] to przepraszam
jezeli to [ntg] to prosze o info ktora grupa bedzie lepsza.
--
Pozdrawiam
Maniek