Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

AJAX / Spry / Adobe

0 views
Skip to first unread message

RedJamezz

unread,
Nov 19, 2008, 6:50:56 AM11/19/08
to
Hej

Czy ktoś na grupie ma może doświadczenie z tym frameworkiem ?

Kuba

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

dariusz...@gmail.com

unread,
Nov 19, 2008, 9:47:16 AM11/19/08
to

co potrzebujesz?

RedJamezz

unread,
Nov 19, 2008, 10:49:42 AM11/19/08
to
dariusz...@gmail.com napisał(a):

> On 19 Lis, 12:50, " RedJamezz" <kuba-...@NOSPAM.gazeta.pl> wrote:
> > Hej
> >

> > Czy kto=B6 na grupie ma mo=BFe do=B6wiadczenie z tym frameworkiem ?
> >
> > Kuba
> >
> > --
> > Wys=B3ano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl ->http://www.gazeta.pl/use=
> net/
>
> co potrzebujesz?

Dzięki za odpowiedź.
Już opisuje.

Mam dwie podstrony :
1. http://www.ppsgrupa.pl/deski.html >> zawiera dwa datasety/dwa pliki xml
jako listy produktów,
2. np. http://www.ppsgrupa.pl/deski_palmer.html >> lista jednej grupy
produktów ds plus detale

Zastanawiam się czy możliwe jest aby po kliku w dowolny produkt na stronie 1.
otwierała się strona 2. z wybranym dokładnie tym produktem(detale).

W chwili obecnej jak widać doszedłem do prostackiego rozwiązania, które
sprawia , że obojętnie czego nie kliknę strona 2. otwiera się zawsze z
pierwszym produktem na liście.

Trochę się z tym zakleszczyłem i w sumie fatalny bag :/
Z góry dzięki za pomoc.

xirad

unread,
Nov 19, 2008, 12:17:01 PM11/19/08
to
On 19 Lis, 16:49, " RedJamezz" <kuba-red.SKA...@gazeta.pl> wrote:
> dariusz.skar...@gmail.com napisał(a):

>
> > On 19 Lis, 12:50, " RedJamezz" <kuba-...@NOSPAM.gazeta.pl> wrote:
> > > Hej
>
> > > Czy kto=B6 na grupie ma mo=BFe do=B6wiadczenie z tym frameworkiem ?
>
> > > Kuba
>
> > > --
> > > Wys=B3ano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl ->http://www.gazeta.pl/use=
> > net/
>
> > co potrzebujesz?
>
> Dzięki za odpowiedź.
> Już opisuje.
>
> Mam dwie podstrony :
> 1.http://www.ppsgrupa.pl/deski.html>> zawiera dwa datasety/dwa pliki xml
> jako listy produktów,
> 2. np.http://www.ppsgrupa.pl/deski_palmer.html>> lista jednej grupy

> produktów ds plus detale
>
> Zastanawiam się czy możliwe jest aby po kliku w dowolny produkt na stronie 1.
> otwierała się strona 2. z wybranym dokładnie tym produktem(detale).
>
> W chwili obecnej jak widać doszedłem do prostackiego rozwiązania, które
> sprawia , że obojętnie czego nie kliknę strona 2. otwiera się zawsze z
> pierwszym produktem na liście.
>
> Trochę się z tym zakleszczyłem i w sumie fatalny bag :/
> Z góry dzięki za pomoc.
> Kuba
>
> --
> Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl ->http://www.gazeta.pl/usenet/

Spróbuj bazować na:

http://labs.adobe.com/technologies/spry/samples/data_region/SharingDataBetweenDataSets.html

Pozdr,
Darek

Red Jamezz

unread,
Nov 19, 2008, 4:36:23 PM11/19/08
to
xirad <dariusz...@gmail.com> napisał(a):

> On 19 Lis, 16:49, " RedJamezz" <kuba-red.SKA...@gazeta.pl> wrote:

> > dariusz.skar...@gmail.com napisa=B3(a):


> >
> > > On 19 Lis, 12:50, " RedJamezz" <kuba-...@NOSPAM.gazeta.pl> wrote:
> > > > Hej
> >

> > > > Czy kto=3DB6 na grupie ma mo=3DBFe do=3DB6wiadczenie z tym frameworki=
> em ?
> >
> > > > Kuba
> >
> > > > --
> > > > Wys=3DB3ano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl ->http://www.gazeta.=
> pl/use=3D
> > > net/
> >
> > > co potrzebujesz?
> >
> > Dzi=EAki za odpowied=BC.
> > Ju=BF opisuje.


> >
> > Mam dwie podstrony :
> > 1.http://www.ppsgrupa.pl/deski.html>> zawiera dwa datasety/dwa pliki xml

> > jako listy produkt=F3w,


> > 2. np.http://www.ppsgrupa.pl/deski_palmer.html>> lista jednej grupy

> > produkt=F3w ds plus detale
> >
> > Zastanawiam si=EA czy mo=BFliwe jest aby po kliku w dowolny produkt na st=
> ronie 1.
> > otwiera=B3a si=EA strona 2. z wybranym dok=B3adnie tym produktem(detale).
> >
> > W chwili obecnej jak wida=E6 doszed=B3em do prostackiego rozwi=B1zania, k=
> t=F3re
> > sprawia , =BFe oboj=EAtnie czego nie klikn=EA strona 2. otwiera si=EA zaw=
> sze z
> > pierwszym produktem na li=B6cie.
> >
> > Troch=EA si=EA z tym zakleszczy=B3em i w sumie fatalny bag :/
> > Z g=F3ry dzi=EAki za pomoc.


> > Kuba
> >
> > --
> > Wys=B3ano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl ->http://www.gazeta.pl/use=
> net/
>

> Spr=F3buj bazowa=E6 na:
>
> http://labs.adobe.com/technologies/spry/samples/data_region/SharingDataBetw=
> eenDataSets.html
>
> Pozdr,
> Darek

Dzięki wielkie.

Koniec końców skorzystałem z tego:

http://labs.adobe.com/technologies/spry/samples/data_region/DataWithURLParams.html

http://labs.adobe.com/technologies/spry/samples/utils/URLUtilsSample.html

Może się przyda
Pozdrawiam

0 new messages