czwartek, 31 maja 2012 11:18. Wielka mądrość na czytelników pl.comp.www
spłynęła, gdy tako rzekł(a) Cezary Tomczyk:
> W prosty sposób wywołuję "download" pliku w JavaScripcie przez zmianę
> window.location. Niemniej jednak np. w IE pojawia mi się popup z
> zapytaniem co chcę zrobić z tym plikiem: otworzyć, zapisać, anulować.
>
> Czy jest możliwość pominięcia tego i od razu uruchomienie?
1. Jaki to plik?
2. Podejrzyj, jakie nagłówki wysyłasz (chociaż AFAIR z poziomu JS masz nad
tym niewielką kontrolę). Np. „content-disposition: attachment;” wymusza
wyświetlenie okienka z pytaniem, nawet jeżeli wysyłany plik jest obsługiwany
przez przeglądarkę (np. text/plain).
--
Niżej podpisany, zamieszkały w
http://minio.xt.pl ,
Mirosław Zalewski