Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Photoshop i przywileje

0 views
Skip to first unread message

Titus_A...@somewhere.in.the.world

unread,
Nov 5, 2009, 4:08:13 AM11/5/09
to
Witam,
Czy osoby, ktore maja na dysku Photoshopa (chodzi mi o wersje CS2PL, ale
inne przypadki tez mnie interesuja) moglyby sprawdzic, czy logujac sie
do systemu na konto standardowe (nieadministracyjne) maja do paczki
programu dostep 'read only' czy 'write/read' ?
TIA
TA

Adam Czajka

unread,
Nov 16, 2009, 3:22:53 AM11/16/09
to
hey

Pracujďż˝ tylko z admina

CS4 - system/admin R&W, everyone R
CS3 - system/admin R&W, everyone R
CS2 - system/admin R&W, everyone R&W

--
Pozdrawiam

Adam Czajka

0 new messages