Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Czemu CD32 nie ma koprocesora tylko jakieś AKIKO???

20 views
Skip to first unread message

Szyk

unread,
Mar 8, 2012, 11:34:07 AM3/8/12
to
Cześć

Czemu Amiga CD32 nie ma koprocesora tylko jakieś AKIKO???
Akiko było tańsze?

pozdro
Szyk

Sebastian Biały

unread,
Mar 8, 2012, 11:36:22 AM3/8/12
to
On 2012-03-08 17:34, Szyk wrote:
> Czemu Amiga CD32 nie ma koprocesora tylko jakieś AKIKO???
> Akiko było tańsze?

Akiko to coś zupełnie innego niż 68881.

RadoslawF

unread,
Mar 8, 2012, 3:15:50 PM3/8/12
to
Dnia 2012-03-08 17:34, Użytkownik Szyk napisał:

> Czemu Amiga CD32 nie ma koprocesora tylko jakieś AKIKO???
> Akiko było tańsze?

Bo kooprocesory było do pracy a konsole do gier, pomijam
fanatyków którzy z CD32 robili komputer, nie miało to sensu
logicznego ani finansowego.
Akiko miało być dla graczy, tyle że programiści olali je
totalnie.


Pozdrawiam

a a

unread,
Mar 9, 2012, 11:30:10 AM3/9/12
to
Szyk <szy...@o2.pl> napisał(a):

>Czemu Amiga CD32 nie ma koprocesora tylko jakieś AKIKO???
>Akiko było tańsze?

Akiko było tańsze i przyśpiesza grafikę lepiej niż procesor, ale dalej słabo.


--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

a a

unread,
Mar 9, 2012, 11:30:51 AM3/9/12
to
RadoslawF <radoslawfl@spam_wp.pl> napisał(a):

> Akiko miało być dla graczy, tyle że programiści olali je
> totalnie.

Z powodu że było niestety tylko w CD32.
0 new messages