Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Jaki router?

8 views
Skip to first unread message

egonost

unread,
May 31, 2012, 1:20:58 PM5/31/12
to
Poszukuję dobrego routera do odbioru bezprzewodowego internetu w domu
(47m2). Obecnie mam D-Link DI-524. Od samego początku coś kiepsko
działał. Coraz gorzej chodzi, zrywa mi łącze, albo prędkość jest trzy
razy niższa niż na kablu. Sprawdzałem prędkość na innym routerze i było
dużo lepiej, niewiele gorzej niż na kablu, ale to naturalne. Chciałbym
mieć silny sygnał, obecnie jakiekolwiek ruszenie antenki (mam kartę
bezprzewodową przez USB) powoduje znaczne spadki prędkości, aż do braku
połączenia. Proszę o poradę, jaki najlepiej router kupić, żeby móc mieć
u siebie deklarowane prędkości, podobne do prędkości na kablu.

Mikolaj Jopczynski

unread,
May 31, 2012, 2:58:35 PM5/31/12
to
W dniu 2012-05-31 19:20, egonost pisze:
Ten delink to juz klasyka kupy :)

Tepelink 740n

--
Pozdrawiam,
Mikolaj Jopczynski

tel. 32 7 400 000, faks 32 7 400 004, gg: 311167, www.tychy-online.pl
Znajdz nas na portalu Facebook: www.facebook.com/TychyOnline, Hotspot
Tychy: www.hotspot.tychy.pl

PiteR

unread,
Jun 1, 2012, 11:00:51 AM6/1/12
to
egonost pisze tak:

> Poszukuję dobrego routera do odbioru bezprzewodowego internetu w
> domu (47m2). Obecnie mam D-Link DI-524. Od samego początku coś
> kiepsko działał.

DI-524 ma swoje narowy i nie lubi pracy w WPA2-PSK AES
możesz spróbować obniżyć szyfrowanie do WPA2-PSK TKIP zanim go
wyrzucisz.

Używam tych

TL-WR741ND
TL-WR543G
TL-WR740N

i nic złego się z nimi nie dzieje

--
Piter

Remek

unread,
Jun 5, 2012, 8:07:28 PM6/5/12
to
Użytkownik "egonost" napisał:

> Poszukuję dobrego routera do odbioru bezprzewodowego internetu w domu
> (47m2). Obecnie mam D-Link DI-524.

Ten router działa tylko do 45 m2. Jakie pytanie, taka odpowiedź.

Remek

0 new messages