Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Zamrażający się pasek zadań!

23 views
Skip to first unread message

Piotr Sadrakula/Lodz/PL

unread,
Feb 8, 2011, 4:10:30 AM2/8/11
to
Witam Grupowiczów,
mam od kilku dni dotkliwy problem. Po użyciu jednego z tych kombajnów
do aktualizacji sterowników mój Win Home XP SP3 po pokazaniu pulpitu
coś bardzo długo [półtorej minuty, tyle co start systemu] robi, w tym
czasie pasek zadań jest zamrożony, po najechaniu gryzoniem widać klepsydrę,
można załadować program z pulpitu, ale trwa to 3 razy dłużej niż powinno.
Po półtorej minucie klepsyderka znika z paska i dalej jest świetnie.W
Systrayu miałem tylko pakiet ochronny i regulację głośności,
pakiet,ochronny się pojawia, głośność nie. Przeinstalowałem pakiet
ochronny, licząc, że to on, niestety, jest po staremu, czyli
zamarzanie. Nie liczę na cuda, być może będę musiał z tym kłopotem żyć, bo
reinstalka systemu z takiej przyczyny jest nie dla mnie. Jednak może jest
jakiś parametr w rejestrze lub komenda, naprawiające mój problem? Dziękuję
i pozdrawiam - Piotrek


Piotr Palusiński

unread,
Feb 8, 2011, 9:21:39 AM2/8/11
to
In news:iir1al$89g$1...@inews.gazeta.pl,
*Piotr Sadrakula/Lodz/PL* <pq...@gazeta.pl> typed:

Skanowałeś dysk pod względem posiadania wirusków?.
Zwróć uwagę szczególnie na plik explorer.exe
Wyłącz na czas testu pasek szybkiego urachamiania i wyłacz z autostartu -
msconfig/ zakladka uruchamianie

--
Piotr Palusiński [Microsoft MVP - Windows Desktop Experience]
https://mvp.support.microsoft.com/profile/Piotr.Palusinski
http://answers.microsoft.com/pl-pl/default.aspx
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Piotr Sadrakula/Lodz/PL

unread,
Feb 8, 2011, 11:49:06 AM2/8/11
to
W dniu 2011-02-08 15:21, Piotr Palusiński pisze:

>
> Skanowałeś dysk pod względem posiadania wirusków?.
> Zwróć uwagę szczególnie na plik explorer.exe
> Wyłącz na czas testu pasek szybkiego urachamiania i wyłacz z autostartu -
> msconfig/ zakladka uruchamianie
>

BINGO, Panie Piotrze, kolejny sukces Pański, kamień spadł mi z serca,
bo lubię mieć sprawny system, jak wszyscy! Spyware o nazwie CRK_Keygen
schowało się w system volume information i dał się na szczęście
usunąć. Nie ma zamrażania, nawet sekundy, dziękuję serdecznie, samej
pomyślności Panu życzę! Jakbym mógł Pana w jakiejś sprawie zastąpić
w Łodzi, proszę pisać, zrobi się. Wdzięczny - Piotrek

Piotr Palusiński

unread,
Feb 8, 2011, 11:54:22 AM2/8/11
to
In news:iirs64$ph4$1...@inews.gazeta.pl,
*Piotr Sadrakula/Lodz/PL* <pq...@gazeta.pl> typed:

> W dniu 2011-02-08 15:21, Piotr Palusiński pisze:
>
>>
>> Skanowałeś dysk pod względem posiadania wirusków?.
>> Zwróć uwagę szczególnie na plik explorer.exe
>> Wyłącz na czas testu pasek szybkiego urachamiania i wyłacz z autostartu -
>> msconfig/ zakladka uruchamianie
>>
>
> BINGO, Panie Piotrze, kolejny sukces Pański, kamień spadł mi z serca,
> bo lubię mieć sprawny system, jak wszyscy! Spyware o nazwie CRK_Keygen
> schowało się w system volume information i dał się na szczęście
> usunąć. Nie ma zamrażania, nawet sekundy, dziękuję serdecznie, samej
> pomyślności Panu życzę!

Dziekuję, drobnostka :-)

> Jakbym mógł Pana w jakiejś sprawie zastąpić
> w Łodzi, proszę pisać, zrobi się. Wdzięczny - Piotrek

Niech pomyśle ...;-P

0 new messages