Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

linux 0.x

1 view
Skip to first unread message

gHash

unread,
May 5, 1999, 3:00:00 AM5/5/99
to
gdzie można znaleźć jakąś historyczną dystrybucję linux'a ? (kompletną
dystrybucję, nie samo jądro)

Tomasz Stafiński

unread,
May 5, 1999, 3:00:00 AM5/5/99
to
gHash <tom...@kki.net.pl> pisze:

>gdzie można znaleźć jakąś historyczną dystrybucję linux'a ? (kompletną
>dystrybucję, nie samo jądro)
Gdzieś w domu powinienem mieć Slacka z jądrem 0.99 lub wczesnym 1.0.
Mogę poszperać. A, że tak spytam, po co Ci taki zabytek?

Pozdrawiam
--
***********Tomasz Stafiński**********
**********je...@box43.gnet.pl********

Kevin

unread,
May 5, 1999, 3:00:00 AM5/5/99
to
gHash wrote:

> gdzie można znaleźć jakąś historyczną dystrybucję linux'a ? (kompletną
> dystrybucję, nie samo jądro)

Czasami jak mam uruchomiony komputer to udstepniam jadro v0.0.1 :)

ftp://kevin.ds5.agh.edu.pl/pub/kernel/linux-0.01.tar.gz

--
Kevin


Lukasz Trabinski

unread,
May 6, 1999, 3:00:00 AM5/6/99
to
gHash <tom...@kki.net.pl> wrote:
> gdzie można znaleźć jakąś historyczną dystrybucję linux'a ? (kompletną
> dystrybucję, nie samo jądro)

ftp://ftp.wsisiz.edu.pl/pub/Linux/Kernel
chyba jeszcze tam jest ;)
Kiedyś standardowo w Slacku było ;)

--

_[ Łukasz Trąbiński ]_
PgP Key: finger:luk...@oceanic.wsisiz.edu.pl, SysAdmin @wsisiz.edu.pl

Szperacz

unread,
May 6, 1999, 3:00:00 AM5/6/99
to
Kevin wrote:

>
> gHash wrote:
>
> > gdzie można znaleźć jakąś historyczną dystrybucję linux'a ? (kompletną
> > dystrybucję, nie samo jądro)
>
> Czasami jak mam uruchomiony komputer to udstepniam jadro v0.0.1 :)

Oj było napisane kompletną dystrybucje, taka co to można kompilować itp.
Ja też mam ten problem, chciałem zabrac ze sobą ;-) benchmarki i klops
po zapakowaniu kernela gliba za mało miejsca na dyskietce. A benchmarki
maja po 200kb ;-(
Ale nie znalazłem takiej dystrybucji. są inne np. DLX kompletne, ale co
z tego skoro nie można nic dodać bo ma inne liby, inne ,..... no właśie.
Mi by wystarczył bash tryb 1 urzytkownikow y i mozliwość dowolnego
kompilowania. Może poesperymentuje ze slackiem, kiedyś używałem tej
dystrybucji.
A jak ktos ma to prosze o podesłanie, ale całości !
--
Wiatr chrześcijański w Polsce http://www.wiatr.media.pl
<I>art. o sektach i nowych ruchach religijnych</I>
http://friko.onet.pl/bk/punkcik
<H1>Promocja !!!</H1> Zbawienie od Jezusa Chrystusa za darmo* <BR>
(czas ograniczony, po śmierci reklamacje nie będą uwzględniane)

Szperacz

unread,
May 7, 1999, 3:00:00 AM5/7/99
to
[...](kompletną dystrybucję, nie samo jądro)

>
> ftp://ftp.wsisiz.edu.pl/pub/Linux/Kernel
> chyba jeszcze tam jest ;)
> Kiedyś standardowo w Slacku było ;)
Nic dodać ktoś tutaj czyta posty?

Jarek

unread,
May 7, 1999, 3:00:00 AM5/7/99
to

Szperacz napisał(a):

W sumie gdzies moge wySzperac stare Suse na kernelu 1.2.13.
Starszej dystrybucji nie widzialem.
BTW po co Ci to?

Jarek

--
Raz, dwa, trzy, proba sygnatury...

Slawomir Hess

unread,
May 7, 1999, 3:00:00 AM5/7/99
to
gHash <tom...@kki.net.pl> wrote:
> gdzie można znaleźć jakąś historyczną dystrybucję linux'a ? (kompletną
> dystrybucję, nie samo jądro)

minilinux (4 dyskietki)
monkey linux (nawet X na tym byly!)

a jesli chodzi skad sciagnac, miejsc jest tysiace, kazda przeszukiwarka znajdzie.


greetz.


Lukasz Trabinski

unread,
May 7, 1999, 3:00:00 AM5/7/99
to
Szperacz <ti...@kki.net.pl> wrote:
> [...](kompletną dystrybucję, nie samo jądro)
>>
>> ftp://ftp.wsisiz.edu.pl/pub/Linux/Kernel
>> chyba jeszcze tam jest ;)
>> Kiedyś standardowo w Slacku było ;)
> Nic dodać ktoś tutaj czyta posty?

Jakie posty? ;)

Sorry, nie doczytałem...

0 new messages