Pozdrawiam
--
***********Tomasz Stafiński**********
**********je...@box43.gnet.pl********
> gdzie można znaleźć jakąś historyczną dystrybucję linux'a ? (kompletną
> dystrybucję, nie samo jądro)
Czasami jak mam uruchomiony komputer to udstepniam jadro v0.0.1 :)
ftp://kevin.ds5.agh.edu.pl/pub/kernel/linux-0.01.tar.gz
--
Kevin
ftp://ftp.wsisiz.edu.pl/pub/Linux/Kernel
chyba jeszcze tam jest ;)
Kiedyś standardowo w Slacku było ;)
--
_[ Łukasz Trąbiński ]_
PgP Key: finger:luk...@oceanic.wsisiz.edu.pl, SysAdmin @wsisiz.edu.pl
Oj było napisane kompletną dystrybucje, taka co to można kompilować itp.
Ja też mam ten problem, chciałem zabrac ze sobą ;-) benchmarki i klops
po zapakowaniu kernela gliba za mało miejsca na dyskietce. A benchmarki
maja po 200kb ;-(
Ale nie znalazłem takiej dystrybucji. są inne np. DLX kompletne, ale co
z tego skoro nie można nic dodać bo ma inne liby, inne ,..... no właśie.
Mi by wystarczył bash tryb 1 urzytkownikow y i mozliwość dowolnego
kompilowania. Może poesperymentuje ze slackiem, kiedyś używałem tej
dystrybucji.
A jak ktos ma to prosze o podesłanie, ale całości !
--
Wiatr chrześcijański w Polsce http://www.wiatr.media.pl
<I>art. o sektach i nowych ruchach religijnych</I>
http://friko.onet.pl/bk/punkcik
<H1>Promocja !!!</H1> Zbawienie od Jezusa Chrystusa za darmo* <BR>
(czas ograniczony, po śmierci reklamacje nie będą uwzględniane)
Szperacz napisał(a):
W sumie gdzies moge wySzperac stare Suse na kernelu 1.2.13.
Starszej dystrybucji nie widzialem.
BTW po co Ci to?
Jarek
--
Raz, dwa, trzy, proba sygnatury...
minilinux (4 dyskietki)
monkey linux (nawet X na tym byly!)
a jesli chodzi skad sciagnac, miejsc jest tysiace, kazda przeszukiwarka znajdzie.
greetz.
Jakie posty? ;)
Sorry, nie doczytałem...