i nie wspominam ze to nie miejsce... ;-)
Pozdro
--
------------------------//Zax\\----------------------
Roman Niewiarowski
UIN 14894484 new...@bilbo.pasjo.net.pl new...@kki.net.pl
---------------------\\newrom//-----------------
> .. i nie mówcie, że to nie miejsce na takie rzeczy !
Gratulacje :-)
Pozdrawiam,
Krzysztof Oledzki
: .. i nie mówcie, że to nie miejsce na takie rzeczy !
Znaczy się, jedna piątka z kernela 2.0.x, druga z 2.2.x? :)
--
Leszek.
-- le...@pse.pl 2:480/33.7 - REAL programmers use INTEGERS -
-- speaking just for myself...
A z czego pisałeś z C czy z C++, a może BASIC :)
ps. gratulacje !
(hmm ciekawe co ja dostałem, pewnie się jutro dowiem ?)
--
Michał J. Podyma - {Powerd by Linux} - <mic...@alpha.pl>
-S-l-a-c-k-W-a-r-e-----------------------adm-of-ZSGiE----
Każdy program w Windows pracuje poprawnie do momentu niczym nieuzasadnionej
utraty danych..
> .. i nie mówcie, że to nie miejsce na takie rzeczy !
HHmmmm, nieźle, ale z czego je dostałeś z jakich podmiotów?
--
=============================================
Piotr Zaniewicz zani...@friko6.onet.pl
ICQ Uin = 2464733 (Authorization required)
=============================================
No, no! :-) Ja się również dołączam do gratulacji! :-)
Pozdrawiam!
Lech
===================================================================
Lech Ambrzykowski | "Często pociesza nas własna słabość
le...@waw.pdi.net | w nieszczęściach, w których pocieszyć
Alex, Azzy, Azathoth | nas rozum nie ma siły" La Rochefoucald
=========== This unit is powered by Linux Slackware 3.6 ===========
Czy mozliwe jest zainstalowanie Linuxa na komputerze
bez monitora, karty grafiki i klawiatury korzystajac z portu szeregowego?
Chodzilo by mi o osiagniecie takiego efektu:
Mam Mac'a a chcialbym kozystac rowniez z Linuxa na PC-cie, kozystajac
z polaczenia szeregowego, tzn. zeby Mac byl konsola dla PC-ta a jeszcze
lepiej X-konsola.
Tylko, ze PC-et
ktorego mam jest bez karty grafiki, monitora i klawiatury. Nie wiem teraz
czy musialbym podlaczyc na czas instalacji karte grafiki, monitor i
klawiature a po zainstalowaniu i skonfigurowaniu odlaczyc je,
(system by chyba nie padl po czyms takim...)
czy moglbym instalacje przeprowadzic przez port szeregowy. Ktorys z
grupowiczow pisal kiedys, ze komputer ma w przedpokoju a w pokoju jako
konsola robi mu Amiska. Czyli sytuacja analogiczna.
Jezeli ktos zna sposob rozwiazania takiego problemu, to bardzo prosze
o pomoc. Jezeli nie byloby problemem to na adres:
rmmi...@cyf-kr.edu.pl
ale moze byc tez na p.c.o.l.
Pozdrawiam:
Bogdan
Ale nieskonczenie wygodniej bedzie to chyba
zrobic "normalnie".
--
############################
# Michal Polrola #
# mpol...@elka.pw.edu.pl #
############################
Ja mam takie cudo. Ale istalowałem 'normalnie' tzn. przełożyłem dysk do
kompletnego kompa. Zainstalowałem. Skonfigurowałem sieć i przełożyłem dysk
do tego bez klawiatury, karty graficznej. Dalszą konfigurację robiłem już
po sieci. Myślę, że przez port szeregowy też da się zrobić (chociaż gdybyś
coś chciał doinstalować to możesz mieć problem, ja po sieci po prostu
eksportowałem cdrom po nfs). Czasem przydaje się karta graficzna, gdy komp
nie chce wstać sam z siebie i nie bardzo wiadomo, czemu nie startuje.
Przem
--
imagination
come alive
suspicion
tonight, I'll dream tonight
R.E.M
Nie ma sie z czego cieszyc i tak umrzesz.
ps. No a w ogole to gratulacje.
--
======================================
Arkadiusz Staron
email: ast...@alpha.zarz.agh.edu.pl
WWWeb: alpha.zarz.agh.edu.pl/~astaron/
======================================
Nie pije sie po to by byc trzezwym.
> Przem Kowalczyk <prz...@pasat.ocean.univ.gda.pl> wrote:
> : Ja mam takie cudo. Ale istalowałem 'normalnie' tzn. przełożyłem dysk do
> : kompletnego kompa. Zainstalowałem. Skonfigurowałem sieć i przełożyłem dysk
> : do tego bez klawiatury, karty graficznej. Dalszą konfigurację robiłem już
> ^^^^^^^^^^^^^^^^
>
> Jaka to jest plyta, ze bios sie nie pluje o karte graficzna?
>
> brojek.
No wlasnie, jak to poszlo? Samemu Linuxowi to chyba by nie robilo roznicy
czy jest karta grafiki czy nie, ale co BIOS na to?
Bogdan
--
Daniel Fenert --==< dan...@kanonicza.usk.pk.edu.pl >==--
====-P o w e r e d--b y--L i n u x--S l a c k w a r e-====
Another dream that failed. There's nothing sadder.
-- Kirk, "This side of Paradise", stardate 3417.3
==========================================================
Jedna płyta to jakieś stare 386DX (można ustawić w biosie), a druga to FX
(bodaj shuttle) i też chodzi bez, co prawda piszczy na starcie, ale jak
się wyłączy halt on all errors to idzie dalej bez problemów.
Linux (jądro) widzi wówczas tak:
May 13 23:54:57 hook kernel: Console: mono *MDA 80x25, 1 virtual console
Przem
--
That's me in the corner
That's me in the spotlight
Losing my religion
R.E.M